comScore

İddaa'da tek mi çift mi nasıl oynanır, kuralları nelerdir?

26 Kasım 2016, Cumartesi 04:59
İddaa'da tek mi çift mi nasıl oynanır, kuralları nelerdir?

İddaa'da kısa zaman önce başlatılan tek mi çift mi tercihi nasıl oynanır? Kuralları neler? Ayrıntılar haberimizde. 

FutbolArena - İddaa'da Tek/Çift oyunu bir maçta atılan gollerin toplam sayısının tek mi çift mi olacağının tahmin edildiği bir oyundur. Örneğin 1-2 biten bir maçta 3 gol atıldığı için tek oynayan, 2-2 biten bir maçta toplam 4 gol atıldığı çift oynayan doğru tahmin etmiş olur. 


İddaa'da tek mi çift mi oynamak


İddaa'nın yeni oyun çeşidi tek mi çift mi seçeneğini oynamak oldukça basit. Bunun için yapmanız gerekenler kısaca şu şekilde: Örneğin 532 kodlu Norwich - Sunderland maçında atılacak gollerin toplamının tek sayı olacağını tahmin ediyorsanız, maç kodunu işaretledikten sonra "5/T" kutucuğunu, eğer çift sayı olacağını tahmin ediyorsanız, "5/Ç" kutucuğunu işaretleyerek oynayabilirsiniz. 

OYUN KURALLARI
Maçta uzatmalar ve penaltılarda atılan goller değerlendirmeye dahil değildir. Maçlarda 90 dakika sonunda çıkan skor değerlendirilecektir. Dolayısıyla iddaa'da Tek / Çift bahsi futbol maç skoru için geçerlidir. * 0 (Sıfır) çift sonuç sayılmaktadır.


İddaa'da tek mi çift mi tercihi


İddaa'nın kısa zaman önce oyun etkinliklerine dahil ettiği tek mi çift mi seçeneği kısa süre içerisinde oynayıcılar tarafından bilgi gördü. Ancak iddaaseverlerin büyük bir bölümü bu tercihin zar atmaktan farksız olduğunu söylerken, yine de açılan oranlar cazip olduğu için denemeye değer olduğunu düşünüyor. İddaa'da tek mi çift tercihlerinin oranları maç oranlarının hemen yanında yer alıyor. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.