comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Caner Erkin'den Fenerbahçe derbisi açıklaması

01 Aralık 2016, Perşembe 20:59
Caner Erkin'den Fenerbahçe derbisi açıklaması

Caner Erkin, taraftarlar ile buluşurken Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi hakkında yorumlarda bulundu.

FutbolArena - Sezon başında Inter'den Beşiktaş'a kiralık olarak katılan Caner Erkin, Vodafone Arena'nın Kartal Yuvası mağazasında imza günü düzenledi.
 

Caner Erkin'den Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi yorumu


Aşil tendonundaki kopma nedeniyle sezonu kapatan Caner Erkin, taraftarlar ile buluşurken Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi hakkında yorumlarda bulundu.

Caner Erkin açıklamasında "Ben de agresif bir oyuncuyum, sahada bazen sinirli olabiliyoruz. Ama derbinin efendice, centilmence geçmesini diliyorum. Camia olarak da futbolcu olarak da derbide tek istediğimiz 3 puan. Beraberlik işimize yaramaz, bizim gibi bir takımın Kadıköy'de de olsa derbileri kazanması lazım. Kazanacak gücümüz de var. Tek hedefimiz 3 puan." dedi.
Sakatlığından dolayı üzgün olduğunu söyleyen Caner, "Fenerbahçe maçı tabii ki en çok oynamak istediğim derbilerden birisiydi. Çünkü oradayken de bu derbiyi oynadım. Belki Beşiktaş'ta olduğumda daha keyifli olacaktır. Oynamayacak olmamdan dolayı burukluk var, çünkü gerçekten çok oynamak istiyordum, çok da bekliyordum ama nasip değilmiş. Daha uzun seneler futbol hayatım var. Sonuçta illa ki Fenerbahçe'ye karşı oynayacağım." yorumunda bulundu.
 

Caner Erkin'in sağlık durumu


Sağlık durumunu değerlendiren Caner, "Tedaviler devam ediyor, sıkıntı yok. Bu uzun bir süreç, ben de sabırlı bir şekilde devam ediyorum, her şey yolunda. Sahalara dönüş tarihimle ilgili kesin bir şey söyleyemeyiz ama süreç çok iyi gidiyor. Bir zaman vermek bu tür durumlarda yanlış olur. Taraftarı ve camiayı heyecanlandırmak da yanlış olur. Ayağım ne zaman düzelirse o zaman dönmek daha mantıklı olur. Beşiktaş takımı çok değerli oyunculardan kurulu bir takım, her şeyin üstesinden gelebilir. Talisca ve ben de önemliyiz ama Beşiktaş'ın diğer oyuncuları da çok önemli, bu nedenle herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum." dedi.
 

Caner Erkin Beşiktaş'ta kalacak mı?


Beşiktaş'ta kalmak istediğini söyleyen Caner Erkin, "Buna karar verecek olan Beşiktaş Kulübü ve Fikret başkanımız. Sonuçta onların inisiyatifinde olan bir durum. Beşiktaş beni istediği sürece uzun seneler burada kalmak istiyorum." açıklamasını yaptı.

BEŞİKTAŞ'TAN PAYLAŞIM

Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Caner Erkin'in imza günü hakkında paylaşımda bulunan Beşiktaş resmi hesabı, "Beşiktaş Dergisi'nin hediyesi olan kitabıyla poz veren Caner Erkin derbi maçtan 3 puanla ayrılmamız dileğinde bulundu." ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım:
 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.