comScore

Bursaspor Bursaspor

Hamza Hamzaoğlu'nun ismi Olympiakos ile anılıyor

20 Mart 2017, Pazartesi 22:54
Hamza Hamzaoğlu'nun ismi Olympiakos ile anılıyor

Teknik direktör arayışındaki Olympiakos adaylar arasına Hamza Hamzaoğlu'nu aldı.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'nde elediği Yunan ekibi Olympiakos, teknik direktör arayışını hızlandırdı.

HAMZA HAMZAOĞLU LİSTEDE
Yunan basınının iddiasına göre Beşiktaş eşleşmesinden günler önce teknik direktör Paulo Bento ile yollarını ayırarak takımı altyapı sorumlusu Vasilis Vouzas'a emanet eden Olympiakos, hazırladığı aday listesine Hamza Hamzaoğlu'nu da ekledi.

En son Bursaspor'u çalıştıran Hamza Hamzaoğlu o tarihten bu yana boşta bulunuyor. Olympiakos'un yeni teknik direktör adayları arasında Juande Ramos ve Karanka da yer alıyor.
 

Hamza Hamzaoğlu: ''Galatasaray'da bana operasyon yapıldı'' 


Bursaspor ile yollarını ayıran Hamza Hamzaoğlu, eski kulübü Galatasaray hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. Hamza Hamzaoğlu kendisine bir algı operasyonunu yapıldığını savundu.

Akşam Gazatesi'nde yer alan habere, Galatasaray hakkında konuşan Hamza Hamzaoğl'nun sözlerinden satır başları;

''BANA ALGI OPERASYONU YAPILDI''

“Şampiyon olduktan sonra bir süreç yaşadık. Herkesin beklentileri farklı oldu. Algı operasyonları yapıldı. Ben burada kimseyi suçlamıyorum önemli olan bizim ona müsaade edip etmemizdi. Yönetimimiz buna müsaade etti. Çünkü müsaade edebildiğiniz sürece size zarar verilebilir. Elde ettiğimiz başarıyı küçümsemeye çalıştılar, oyuncularımı küçümsemeye çalıştılar. Her şeyin yeni transferlerle düzelebileceğini düşünerek elde edilen başarı hiç edildi. Galatasaray'dan daha 11. haftada ayrılmak zorunda kaldık.''

''İYİ BİR KADROMUZ VARDI''

“Bizim takviye yaparak aslında iyi bir kadromuz vardı. Seneyi tamamlamak nasip olmadı. Biz kadere inan kişiler olarak ilk geldiğimiz gün teşekkür etmiştik, giderken de teşekkür ettik.''

''PARAYI ÖN PLANDA TUTAN BİR İNSAN DEĞİLİM''

“Herkesin yapısı farklıdır. Ben parayı çok önde tutan bir adam değilim. İşin içinde olan bir unsur, yok sayamayız. Bunun peşinde olanlara saygı duyuyorum. Ama benimle çalışmak istemeyen bir takıma para yüzünden tartışıp, çeşitli oyunlarla kulübün buna alet olmasını istemem. Böyle rahat ediyorum. Belki bu tazminatı alacak yapıda biri olsaydım belki göndermek bu kadar kolay olmazdı ama ben bu tarz bir adam değilim.''

''GALATASARAY'IN İŞİ ZOR''

“Sezon sonunda Beşiktaş ve Başakşehir'den biri ipi göğüsleyecek ama 10 tane maç var, çok belli olmaz. Galatasaray ve Fenerbahçe geride kaldığı için şanslarını azalttılar. Başakşehir 24 maçta bu yarışa devam ettiği için bundan sonra da buna devam edebilir. Bu potansiyel mevcut. Tabi rakipler Beşiktaş'a hazırlandığı konsantrasyonu bazen Başakşehir'e göstermeyebiliyor.”

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.