comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'dan transfer açıklaması

20 Nisan 2017, Perşembe 18:36
Bursaspor'dan transfer açıklaması

Yeşil-beyazlı kulüp yayınladığı transfer açıklamasıyla basına tepki gösterdi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekibi Bursaspor, kulüp hakkında son günlerde çıkan transfer haberlerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

İşte Bursaspor'un yayınladığı resmi açıklama:
"Kulübümüzün resmi iletişim kaynaklarından paylaşılmadığı ve doğrulanmadığı sürece, sosyal medya siteleri ve hesapları başta olmak üzere çeşitli gazete ve televizyonlar tarafından yapılan transfer haberleriyle birlikte, A Takımımızı doğrudan ilgilendiren teknik konularda ortaya atılan iddialara, değerli kamuoyumuzun itibar etmemesini önemle duyururuz."

Aziz Behich'ten transfer açıklaması


Transfer söylentilerine kulağını tıkadığını belirten Bursasporlu Aziz Behich, yeşil beyazlı takımda mutlu olduğunu açıkladı.

Bursasporlu Aziz Behich hakkında çıkan transfer iddialarıyla ilgili konuştu. Yeşil beyazlı takımda mutlu olduğu için sözleşmesini uzattığını belirten tecrübeli futbolcu,

"Bursaspor'da oynamayı çok seviyorum. Bursa'da yaşamaktan keyif alıyorum. Sözleşmemi de o bu yüzden uzattım. Herkes böyle bilsin. Ben Bursaspor'un askeriyim. Gelen tekliflerin hiç birini düşünmüyorum, beni de ilgilendirmiyor" diye konuştu.

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.