comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'dan Fair Play tepkisi! 'Bizdeki omuz bize yeter'

03 Şubat 2018, Cumartesi 23:10

Bursaspor sosyal medya hesabından yaptığı duyuru ile Uludağ Üniversitesi'nde düzenlecek Fair Play panelinde Bursaspor temsilcisine yer verilmemesine tepki gösterdi. Uludağ Üniversitesi Rektörü Yusuf Ulcay, etkinliği iptal etti.

FutbolArena - BursasporGençlik ve Spor Bakanlığı koordinasyonu ile Uludağ Üniversitesi tarafından düzenlenen "Sporda Fair Play, Omuz Omuza" etkinliğine tepki dolu bir paylaşımda bulundu.
 

Bursaspor'un tepki gösterdiği Fair Play paneli


Beşiktaş'tan Ali Gültiken, Fenerbahçe'den Rüştü Reçber, Galatasaray'dan Ergün Penpe ve Trabzonspor'dan Ünal Karaman'ın katılacağı panelde Bursasporlu temsilciye yer verilmemesi yeşil beyazlı yönetimi çileden çıkardı.

Bursaspor'un sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda "Fair Play konuşmak için önce adaletli olmak ne demek onu öğrenmek gerek! Bizdeki omuz bize yeter" ifadeleri kullanıldı.
ETKİNLİK İPTAL EDİLDİ

Uludağ Üniversitesi Rektörü Yusuf Ulcay, onayı olmadan düzenlenen etkinliğin iptal edildiğini duyurarak özür diledi. İşte o açıklama:

"Türkiye'nin 5. Şampiyonu Bursasporumuz'un temsil edilmediği bir etkinliğin Bursa'da gerçekleştirilmesine müsaade edemeyiz. Onayım alınmadan düzenlenen programı iptal ettiğimizi belirterek, Büyük Bursasporumuz'dan ve kıymetli taraftarımızdan üniversitem adına özür diliyorum."

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!
 

FutbolArena haber turu (22 Şubat Perşembe)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.