comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'da Paul Le Guen ile anlaşma sağlandı mı?

18 Haziran 2017, Pazar 15:17
Bursaspor'da Paul Le Guen ile anlaşma sağlandı mı?

Bursaspor'da teknik direktörlük koltuğuna en önemli aday konumunda bulunan Paul Le Guen ile başkan Ali Ay son bir görüşme daha yapacak.

FutbolArena Özel - Bursaspor'da teknik direktörlük koltuğu için düşünülen isimlerden biri olan Paul Le Guen ile henüz anlaşma sağlanmadı.
 

Bursaspor yeni hocası Paul Le Guen mi?


En güçlü adaylardan biri olan Paul Le Guen ile Bursaspor prensip anlaşmasına varırken taraflar henüz tokalaşmadı. Bursaspor, Fransız çalıştırıcı Paul Le Guen ile Bursa'da bir görüşme gerçekleştirecek.

Yapılacak teklifin 2+1 yıllık değil 1+1 olması beklenirken Paul Le Guen'in Ali Ay ile sözleşmenin detaylarını masaya yatırmak istediği öğrenildi.
Bursaspor'un Paul Le Guen ile yapacağı görüşmenin en geç yarın sonuçlanması bekleniyor.

Bursaspor ile ilgili haberleri Bursaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.
 

Paul Le Guen kimdir? Kariyeri ve yönettiği takımlar


53 yaşındaki Fransız teknik direktör Paul Le Guen, kariyerine 1998 yılında Rennes kulübünde başladı. Başarılı teknik adam sırasıyla Lyon, Rangers, PSG, Kamerun A Milli Takımı, Umman ve Nijerya gibi takımlarda görev yaptı. 18 Temmuz 2016'da Nijerya A Milli Takımı'ndan ayrılan Le Guen, o tarihten beri boşta. Fransız tenik adam 2002-2005 yılları arasında 3 kez Fransa Ligue 1 şampiyonu olmuştu.

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Haziran 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.