comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Bursaspor, Fernandao'yu transfer edecek mi?

30 Kasım 2016, Çarşamba 12:14
Bursaspor, Fernandao'yu transfer edecek mi?

Bursaspor eski futbolcusu Fernandao'yu transfer edecek mi? Bu transferin önündeki engel ne? Süha Gürsoy FutbolArena'ya yorumladı...

FutbolArena Röportaj - Bursaspor devre arasında eski golcüsü Fernandao'yu transfer edecek mı? Fenerbahçe'de süre almakta zorlanan ve gözden düşen Fernandao'yu Bursaspor'un satın alması veya kiralama opsiyonları masada mı? Bu konuyla ilgili Bursa Hakimiyet Gazetesi Spor Müdürü Süha Gürsoy'dan yorumlarını aldık.

BURSASPOR'DA ÖNCELİK TAKIM İÇİ DENGELER
Normal şartlarda Fernandao geri almak mantıklı ancak Başkan Ali Ay, takım içerisindeki dengeleri gözetiyor diyen Gürsoy, "Takımda en çok maaş alan oyuncu Pablo Martin Batalla ve şuan Bursaspor'da bir forvet ihtiyacı görülüyor ama Bursaspor, Fenerbahçe'ye giden Fernandao'ya istediği parayı verebilecek bir bütçeye sahip değil. Kulübün Fernandao'nun menajeriyle bir görüşmesi olmuştu ve Brezilyalı oyuncunun menajeri "Fernandao eğer Fenerbahçe'den ayrılırsa, gideceği kulüpte de Fenerbahçe'den alacağı maaşı isteyecektir." demişti. Bu anlamda Bursaspor, bu parayı verebilecek bir güce sahip değil. Tabi futbol bu, transfer dönemi neyi gösterecek, neyi getirecek bilemiyorum ama şimdilik son durum bu." şeklinde konuştu.

 

 

FutbolArena haber turu (23 Mart 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.