comScore

Beşiktaş Beşiktaş

"Borçlar azalmadı aksine..."

05 Şubat 2014, Çarşamba 19:27

Beşiktaş eski Divan Kurulu Başkanı Şeref Nasır, Beşiktaş'ın son durumu hakkında Futbolarena.com'a açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Özel - Nasır, son günlerde büyük polemiklere neden olan VodafoneStadı'ndan, kulübün mali yapısına kadar bir çok konuda fikirbelirtti.

GİDİŞATTAN MEMNUN DEĞİLİM

Beşiktaş'ın gidişatından pek memnun değilim. Mutsuzolduğumu söyleyebilirim. Beşiktaş Futbol Takımı'nın bu durumda olması biziüzüyor. Bu durum da sanki stad eksikliğinden kaynaklanıyor. Başkanımız Ağustosayı diyor ama biz ona 3-4 ay daha fazla bir zaman verebiliyoruz. İnşallahbitirir.

BEŞİKTAŞ'IN BORÇLARI AZALMADI AKSİNEARTTI

Borç konusunda sayın Başkanımız Fikret Orman görevebaşladığında 431 milyon TL net borcumuz vardı. O borç şimdi 489 milyon TL. Yani80 milyon TL civarı o borç arttı. Başkanımız 580 milyonluk bir rakamdanbahsetti. Bugün düştüğü değil de 580'i nereden buldu? Merak ediyorum. Herhalükarda bu zamanda borç artmış oluyor.

STADIN AĞUSTOS'TA TAMAMLANMASI ZOR

Bu sene şampiyonluğu zor görüyorum. Ama Beşiktaş her zamanilk 3 içerisinde görüyorum. Ama bugün stadımızın Ağustos'ta biteceğineinanmıyorum.

Haber: Ertan Süzgün

FutbolArena haber turu (23 Haziran 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.