comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten Olympiakos maçı sonrası final açıklaması - Beşiktaş Haberleri

17 Mart 2017, Cuma 00:20
Şenol Güneş'ten Olympiakos maçı sonrası final açıklaması - Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Olympiakos maçının ardından takımın performansını değerlendirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Olympiakos maçı sonrası açıklamaları şu şekilde:

"BİZİM İÇİN, TÜRKİYE İÇİN OYNADIK"
"Değişik bir maçtı. 2-0'dan sonra basit bir gol yedik. Arkasından basit bir kırmızı kartla oyun onların lehine dönmeye başladı. Ancak oyuncularımızın iyi niyetle, yardımlaşarak devam etmesi ve özellikle seyircimizin müthiş katkısıyla ayakta kaldık. İkinci yarı kontrollü olmalıydık. Rakibimizin yorgunluğunu bekliyorduk ama 10 kişi kalmayı beklemiyorduk. Bizim için, Türkiye için, Beşiktaş için oynadık."

"ÜLKE PUANINA KATKI YAPMAK SEVİNDİRİCİ"

"Aynı zamanda aldığımız puanlarla ülke puanına katkı yapmak sevindirici. Takımı çeyrek finale getiren herkese teşekkür ediyorum."

"BAŞKA OYUNCULARA SORMAYIN!"

"Aboubakar'ı daha sonra konuşuruz. Diğer konuları daha sonra konuşuruz. Hatalıydı. Ben de gördüm. Bir oyuncuyu başka bir oyuncuya sormak hatalı. Bunu yapmayın, sizden rica ediyorum. Onları zaten daha konuşuruz. Ben de konuşurum."

"ŞOV BENİM İŞİM DEĞİL"

"İşimi iyi yaptığım zaman, arkadaşlarım da iyi yaptığı zaman mutluyum. İşini iyi yapan insan her zaman keyiflidir. İşin şov taraftafına fazla girmediğim için uzak durduğum bir konu. Yeri gelince yaparız. 

ŞENOL GÜNEŞ'TEN KOREOGRAFİ YORUMU

"Maç sonu koreografide taraftarımız rotayı belirlemiş. Oraya gitmeli takım işte. Yol belli! Gidilecek."

"ÖNCELİĞİMİZ LİG ŞAMPİYONLUĞU"

"Başakşehir'in bizim maça kadar kaybetmelerini beklemiyorum. İyi takımlar, iyi oynuyorlar. Biz de ligde şampiyon olmak istiyoruz. Şu anda bana sorsanız öncelikle lig şampiyonluğu tabi. Yine söylüyorum. Ancak UEFA'da finale kadar bizi götürüyorlar ya, orada kupayı da veriyorlarsa o zaman ligi bırakırım işte." 

Şenol Güneş'ten Olympiakos maçında kırmızı kart gören Aboubakar hakkında ceza açıklaması


Şenol Güneş, Olympiakos maçında kırmızı kart gören Aboubakar'ın ceza alıp almayacağı konusunda açıklama yaptı.

"Aboubakar'ın yaptığı doğru değil. Ceza alacak tabi. Ancak biz kişiye değil, harekete ceza vereceğiz. Hatalarıyla cevaplarıyla tabi ki sezon sonuna kadar bizim oyuncumuz. Bu cezalar tabi ki disiplin hareketleri. Aboubakar ile henüz konuşmadım. Şimdi konuşursam, sinirliyim, ben de kendimi tutamayıp yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Her kızdığımızdan hesap sormaya kalkarsak oyuncu bulamayız. Ancak zaten konuşulacak bir şey yok. Yaptığı hata ortada. 


Beşiktaş'ta sakat futbolcuların son durumu


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Olympiakos maçı sonrası basın toplantısında sakat futbolcularla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Sakatlıklarımız maalesef oluyor. Ne olacakları yarın belli olacak. Özellikle Avrupa kupaları yoğunluğunda Pazar'a yetişmek zor oluyor. Kayserispor maçına da yorgunluk yansıdı. Tekrar Olympiakos'a konsantre olduk. Kurtardık ama Marcelo'yu kurtaramadık. Hafta sonu Antalya deplasmanında zor bir maç oynayacağız."

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.