comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Olympiakos futbolcusu Elyounoussi'den Beşiktaş'a gönderme

17 Mart 2017, Cuma 00:43
Olympiakos futbolcusu Elyounoussi'den Beşiktaş'a gönderme

Olympiakos futbolcusu Elyounoussi, Beşiktaş maçının ardından Yunan basınına açıklamalarda bulunurken, ilginç demeçler verdi. 

FutbolArena Dış Haberler - UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş'ın 4-1 mağlup ettiği Olympiakos'un futbolcusu Elyounoussi karşılaşma sonrası Yunan basınına konuştu. Maçta takımının tek golünü atan Norveçli futbolcu şunları söyledi:

"BEŞİKTAŞ'I KORKUTMAYI BAŞARDIK AMA..."
"Maça iyi başlayamadık ve peş peşe goller yedik. Oldukça fazla hata yaptık. Bu bizim üzerimizde büyük baskı oluşturdu. Ancak yine de güçlü durduk ve golü bulduk. Sonrasında oyuna ortak olduk. 2-1'den sonra turu geçeceğimize inanmıştık. Rakibi korkuttuğumuzu söyleyebilirim. Bunu başardık. Ancak üçüncü golden sonra oyun tamamen koptu ve bu noktadan sonra bizim için işler içinden çıkılmaz bir hal aldı."

"ADİL BİR SONUÇ OLDU"

"Sonuç hakkında hayal kırıklığına uğradık. Bugün adil bir sonuç oldu. Futbolda birileri kazanır, birileri kaybeder. Bazen şans yanınızda olur, bazen de olmaz. Biz yenilgiye rağmen iyi mücadele ettik. Turu geçmek için fırsatlarımız vardı ama değerlendiremedik. Şimdi hayal kırıklığı yaşamaya zamanımız yok. Lig şampiyonluğuna odaklanmamız gerekiyor."

FutbolArena haber turu (16 Haziran 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.