comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Lyon'un hocası Bruno Genesio Vodafone Arena'ya hayran kaldı - Beşiktaş Haberleri

21 Nisan 2017, Cuma 02:32
Lyon'un hocası Bruno Genesio Vodafone Arena'ya hayran kaldı - Beşiktaş Haberleri

Lyon Teknik Direktörü Bruno Genesio, Beşiktaş maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi çeyrek final rövanş maçında Beşiktaş, Lyon'u 120 dakika süren mücadelenin ardından 2-1 mağlup etmesine rağmen penaltılarla kupaya veda etti. 


Lyon Teknik Direktörü Bruno Genesio'nun Beşiktaş maçı sonrası açıklamaları


Maçın ardından Lyon Teknik Direktörü Bruno Genesio basın toplantısında şunları söyledi:

"MÜTHİŞ BİR AMBİYANS VARDI"
Unutulmaz bir akşam yaşadıklarını söyleyen Lyon Teknik Direktörü Genesio, “Çok yoğun bir atmosfer yaşadık. İnanılmaz bir ambiyans oldu. Maçtan sonra da hissettiğim duyguları anlatmam mümkün değil. Çok mutluyuz. Önümüzdeki dönem de aynı duyguları yaşamak istiyoruz. Maçın ilk 15 dakikasında oldukça varlık gösterdik. İyi başladık, pozisyonlar bulduk, gole çok yaklaştık. Bundan daha memnun ayrılamazdım bu akşam. Tur atladığımız için bizim için çok önemli bir akşam” diye konuştu.

"LACAZETTE KENDİ ÇIKMAK İSTEDİ"

Beşiktaş maçında yaşanan olayların ardından Bastia maçında yaşadıklarının kendilerine güç verdiğini söyleyen Bruno Genesio, “Bunu oyuncularımda da gördüm. Bizim için bir hedefti ve gerçekleşti. Tıpkı geçen yıl ligde 2. sıraya yerleşmeye çabaladığımız gibi bir hedefti. Lacazette, ağrıları olduğunu söyledi ve çıkmak istedi. Ben de yormak istemediğim için Lacazette'i oyundan aldım.

"TÜRK TARAFTARLARA HAYRAN KALDIK"

Penaltılarda karşı takımdan birisinin kaçıracağına inancım vardı ve öyle oldu. Teknik ekibi, futbolcuları tebrik ettim. Yorulduk ama bizim için çok güzel bir yorgunluk oldu. Taraftarlarımızın da burada olmasını isterdim ama onlar bizi bir şekilde takip ediyorlar. Gerçekten inanılmaz bir hava vardı statta. Türk taraftarlara hepimiz hayran kaldık. İki takım da maç için her şeyini verdi. Futbolun oynanması gereken olduğu gibi bir maç oldu. Centilmenlik içinde geçti maç” açıklamalarını yaptı.

FutbolArena akşam haberleri (25 Nisan 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.