comScore
1 / 15

Gazete manşetleri - Gazete Oku (14 Mart 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (14 Mart 2017)

Futbol Arena - 14 Mart Salı 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 14 Mart Salı 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.

 

Bugünün spor gazete manşetleri - Gazete Oku (14 Mart Salı 2017)

 

Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.

 

AMK gazetesinde "Muslera kaptan olsun" manşetiyle verilen haberde Galatasaray taraftarının isteği dile getiriliyor. Fotomaç gazetesinde "Beyin fırtınası" manşeti var. Trabzonspor’un dün gece Akhisar deplasmanında aldığı galibiyetin haberi yapılmış. Fanatik gazetesinde kalan 10 maç ve şampiyonluk hesapları üzerine bir haber var. "Şampiy10" denilmiş.