comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu'ndan Fikret Orman: "Bu nasıl bir beyanat?"

23 Şubat 2018, Cuma 21:29

Erman Toroğlu, Fikret Orman'ın Bayern Münih maçı öncesinde hakem hakkında söylediklerini eleştirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Bayern Münih maçı öncesinde yaptığı açıklamalara Erman Toroğlu tepki gösterdi. Galatasaray - Bursaspor maçının devre arasında A Spor'da konuşan Erman Toroğlu, Fikret Orman'ın Bayern Münih maçı öncesi, "Neyse ki Bayern Münih maçını yabancı hakem yönetiyor. sözlerini eleştirdi. 


Erman Toroğlu'nun A Spor'da Beşiktaş yorumları


Erman Toroğlu A Spor'da yaptığı yorumda, "Bu nasıl bir beyanat? Fikret Orman diyor ki, "Neyse ki Bayern Münih maçımızı yabancı hakem yönetecek. Bunu söyleyen aynı zamanda Kulüpler Birliği Başkanı üstelik. Federasyon nerede? "Sayın Fikret Orman bu nasıl beyanat? Chelsea - Barcelona 5 yıldızlı maça Cüneyt Çakır'a verdiler. Bayern Münih - Beşiktaş maçı 5 yıldızlı bir maç değil üstelik. Chelsea - Barcelona maçı daha zorluk seviyesi yüksek bir müsabaka." ifadelerini kullandı. 

FİKRET ORMAN NE DEMİŞTİ?
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Bayern Münih maçı öncesinde kulüp televizyonuna yaptığı açıklamada, "Allah'tan Bayern Münih maçında yabancı bir hakem var. Hakem hakkında endişem de yok. İnşallah güzel bir maç olacak." yanıtını verdi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (23 Haziran 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.