comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Duygun Yarsuvat: ''Şampiyonluk Beşiktaş'a yakışır!''

20 Mart 2017, Pazartesi 09:24
Duygun Yarsuvat: ''Şampiyonluk Beşiktaş'a yakışır!''

Galatasaray eski başkanlarından Duygun Yarsuvat, Beşiktaş'ın şampiyon olmasını istiyor.

FutbolArena - Galatasaray'ın eski başkanlarından Duygun Yarsuvat, Beşiktaş'ın şampiyonluğu hakettiğini belirterek, Siyah Beyazlıların şampiyon olmasını temenni ettiğini dile getirdi.

Milliyet Gazatesi'nde yer alan habere göre, Trabzonspor-Galatasaray maçını izlemek için Trabzon'a giden Cim-Bom'un eski başkanı Duygun Yarsuvat, İstanbul'a dönüş yolunda açıklamalarda bulundu.
''YENİ BAŞKAN ADAYLARI ÇIKAR!''

"Galatasaray'da başkanlık için alternatif yok" görüşüne katılmadığını dile getiren Yarsuvat, "Ben nasıl çıktıysam camia içinden yeni bir Duygun Yarsuvat da çıkabilir. Yönetimin mali olarak ibra edileceğini düşünüyorum. Yine de mali tabloları inceletiyorum. Genel Kurul'da idari açıdan ibra oylamasında sıkıntı olabilir diye düşünüyorum" yorumunu yaptı.

Mağlubiyete rağmen Tudor ile ilgili konuşmanın henüz erken olduğunu söyleyen Yarsuvat, "Derwall ilk geldiğinde, taraftar 6 ayda otelini basmıştı. Ama sonra yaptıkları ortada. Tudor ve diğer yabancı hocalar için bu örnek unutulmamalı" diye konuştu.

''BEŞİKTAŞ'IN ŞAMPİYON OLMASINI İSTİYORUM''

Lig tablosuyla ilgili düşüncelerini de dile getiren Galatasaray eski başkanı, "Beşiktaş'ın şampiyon olmasını istiyorum. Çünkü hak ediyorlar. Başakşehir basit oynayan bir takım... Beşiktaş'a yakışır" dedi.

Podolski'nin Japonya'ya gidecek olmasına rağmen en azından oynadığını söyleyen Yarsuvat, "2000'de Emre ve Okan, Inter'e imzaladıktan sonra performansları ortada" hatırlatmasında bulundu.

''ELİT KELİMESİNİN ARKASINDAYIM''

''Elit kelimesi ile ilgili sözlerimin arkasındayım. Galatasaray'ın eğitim kurumları sayesinde sahip olduğu tarih ile diğer camialardan farkı var. Bu kültürü benimseyenler, Galatasaraylıdır. Burada kastettiğim liseliler değil!"

''SNEİJDER GÖBEK YAPMIŞ''

 "Sneijder biraz göbek yapmış, doğrusu eski günlerini aratıyor"

FutbolArena akşam haberleri (23 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.