comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK TV Yayın Akışı 21 Nisan 2017 Cuma - (BJK TV Canlı İzle - Frekans Bilgileri)

21 Nisan 2017, Cuma 09:57
BJK TV Yayın Akışı 21 Nisan 2017 Cuma - (BJK TV Canlı İzle - Frekans Bilgileri)

Beşiktaş'ın resmi televizyon kanalı BJK TV canlı izle seçeneği ve kanalın programları ile ilgili tüm detaya haberimizden ulaşabilirsiniz.

FutbolArena - BJK TV kışı 21 Nisan 2017 Cuma canlı yayın akışının yanı sıra, BJK TV izle seçeneğine FutbolArena'dan ulaşabilirsiniz. Siyah beyazlıların buluşma noktası olan kanalla ilgili günlük yayın akışı ve canlı izleme detayları haberimizde yer alıyor.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün resmi yayın organı BJK TV, Türksat uydusu ve Digitürk 74. Kanaldan yayın hayatını sürdürüyor. Siyah beyazlı gündeme dair tüm gelişmelerin aktarıldığı kanalda, Beşiktaş takımları ile ilgili tüm bilgiler özel röportaj ve haberlerle siyah beyazlı taraftarlara ulaştırılıyor. Karakartal ile ilgili son gelişmelerin yanı sıra günün gazetelerindeki Beşiktaş haberlerine yer veriliyor.
Özellikle futbol branşı ile ilgili canlı yayınların yapıldığı BJK TV'de alt yapı maçları naklen yayınlanıyor. Beşiktaş Futbol branşının alt yapıda gerçekleştirdiği tüm organizasyonlar şifresiz olarak ekrana geliyor. Ayrıca Futbol A Takımı'nın oynadığı bazı hazırlık maçların yayınları da BJK TV kanalından şifresiz olarak izleme imkanınız bulunuyor. Futbol Takımının maç günlerinde canlı anlatım programlarıyla da karşılaşmayı izleyemeyen taraftarlar için BJK TV buluşma noktası oluyor.

BJK TV Frekans Bilgileri:

FREKANS:11676
Pol:V
SR:24444
FEC:3/4
 

BJK TV Yayın Akışı kışı 21 Nisan 2017 Cuma (BJK TV Canlı İzle)

 

BJK TV canlı şifresiz izle

 

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.