comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan UEFA'nın verdiği cezaya tepki

19 Nisan 2017, Çarşamba 20:42
Beşiktaş'tan UEFA'nın verdiği cezaya tepki

"UEFA'nın Lyon'da oynanan maç ile ilgili almış olduğu karar kulübümüz tarafından haklı görülebilir ve kabul edilebilir değildir."

FutbolArena - Beşiktaş Kulübü, UEFA'nın Lyon maçı nedeniyle 2 yıl ertemeli 1 yıl Avrupa'dan men cezasına ilişkin açıklama yayınladı.
 

Beşiktaş'tan UEFA cezası açıklaması


"UEFA'nın Lyon'da oynanan maç ile ilgili almış olduğu karar kulübümüz tarafından haklı görülebilir ve kabul edilebilir değildir. 

UEFA'ya gerekli itirazlarımızı yaparak süreci takip edeceğiz. 
Bu noktada taraftarlarımıza ve camiamıza önemli görevler düşmektedir. Sükunetimizi korumalı, Beşiktaşımızı zor durumda bırakacak centilmenlik dışı tüm hal ve hareketlerden uzak durmaya özen göstermeliyiz. 

Haksız alınan bu karara karşı hukuk zemininde kulübümüzün yapacağı mücadele kadar, taraftarlarımızın stadımızda sergileyeceği duruş da önemlidir. 

Maçlarımızda taşkınlığa, provokasyona izin vermeden, rakibe karşı saygımızı sergileyerek Beşiktaş'ı uluslararası arenada zor durumda bırakabilecek her türlü olumsuz davranıştan sakınmalıyız. 

Lyon ile oynayacağımız UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final rövanş karşılaşmasını bir şölene çevirerek, futbolun tüm güzelliklerini yansıtarak kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek her Beşiktaşlı'nın görevidir. 

Saygılarımızla, 

Beşiktaş JK

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.