comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Gökhan İnler'den duygusal veda yazısı

11 Temmuz 2017, Salı 21:23
Beşiktaş'ta Gökhan İnler'den duygusal veda yazısı - Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş'tan ayrılan Gökhan İnler, "Bu bir veda değil. Unutmayın asil Beşiktaş taraftarı, sevenlerin yolu bir gün elbet kesişir." ifadelerini kullandı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın sözleşmesini karşılıklı anlaşarak feshettiği 33 yaşındaki Gökhan İnler, sosyal medyadan yayınladığı duygusal yazı ile taraftarları olduğu kulübe veda etti. BJK Transfer gündemindeki son haberler FutbolArena'da!
 

Gökhan İnler'in Beşiktaş yazısı:


"BU BİR VEDA DEĞİL!

Çok değerli ve de asil Beşiktaş taraftarları...
Bu bir veda değil; sizlere teşekkür mesajım ve yüreğimden geçen sözcüklerdir !
Çocukken Gordon Milne'in Beşiktaşında Metin-Ali-Feyyaz'ı, Rıza Çalımbay'ı, Mehmet Özdilek'i izleyerek büyüdüm ve hayalini çok kurdum bu renklerin... Rahmetli Süleyman Seba Başkanımızın asil duruşu ve davranışını, Şeref Bey'in mütevazılığını, Baba Hakkı'nın disiplinini öğrenerek kariyerimde yoluma devam ettim.

Bir insanın çocukluk hayalinin gerçekleşmesinin ne anlama geldiğini tahmin edersiniz. Ben de Beşiktaş'a veda ederken bu mutluluğa erişmiş olmanın sevincini yaşıyor ve bir yandan da dilediklerimi elimde olmayan sebeplerden dolayı gerçekleştirememiş olmanın hüznüyle ayrılıyorum.

Çok mücadele verdim formayı giymek, takımın değişmez parçası olmak için ama hayat işte...
Bazen herşey sizin elinizde olmuyor. Çok çalışmak, fedakarlıklar yapmak yeterli olamayabiliyor. Beşiktaş taraftarının ilk geldiğimden günden ayrılıncaya dek çok sıkı çalıştığımdan ve bir gün dahi en ufak anlaşmazlık yaşamadığımdan şüphesi olmasın. Kariyerim boyunca "sıkı çalışmak" ve "profesyonel yaşam" değişmezlerim oldu.

Bir yıllık süre zarfında bana büyük destek veren ve transferim için büyük çaba sarfeden başta Sayın Başkanım Fikret Orman olmak üzere, teknik direktörümüz Şenol Güneş'e, takım arkadaşlarıma, kulüp çalışanlarına ve Beşiktaş'ın asil taraftarlarına çok teşekkür ederim.

Şimdi bir süreliğine ayrılık vakti. Beşiktaş sevgisi sonsuza dek kalbimde kalacak ama gideceğim yeni kulübümde de aidiyet duygusunu sonuna kadar hissederek, yıllardır yaptığım gibi profesyonel bir şekilde başarı için mücadelemi yürekten ortaya koyacağım.

Unutmayın Beşiktaş'ın asil taraftarları; Sevenlerin yolu elbet bir gün yine kesişir"

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena akşam haberleri (20 Mart 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.