comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın transferdeki gözdesi Gignac'tan ilginç açıklama

12 Temmuz 2017, Çarşamba 19:39
Beşiktaş'ın transferdeki gözdesi Gignac'tan ilginç açıklama - Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş'ın forvet transferinde düşündüğü isimlerden biri olan Gignac, Tigres'in forma tanıtımında siyah beyazlı taraftarları üzecek bir açıklama yaptı. 

FutbolArena Dış Haberler - BJK Transfer çalışmaları kapsamında forvet arayışları devam ederken, ismi geçen futbolculardan biri olan Gignac ile ilgili Beşiktaş yönetimi nabız yoklarken, yıldız futbolcudan ise çarpıcı bir açıklama geldi. 
 

Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Gignac'a teklif


Meksika'nın Tigres takımında forma giyen golcü futbolcu için kulüpten resmi açıklama yapıldı. Tigres'in normal şartlarda Gignac'ı satmaya yanaşmamasına rağmen Los Angeles Galaxy kulübü yöneticilerinin transfer için Tigres yetkilieriyle görüşme yaptıkları açıkladı. 

Tigres yöneticisi Miguel Garza, Beşiktaş'ın da istediği Gignac hakkında, "Los Angeles yöneticileri geldi ve görüştük. Gignac burada kalmayı istiyor ve mutlu. Bizim de ilk temennimiz bu yönde ama transfer döneminde her an her şey değişebilir. Tekrar görüşme de olabilir." diye konuştu. 
 

Beşiktaş Gignac'ı transfer ediyor mu?


Meksika Ligi'nde Tigrec forması giyen Gignac, kulübünün yeni sezon forma tanıtımında boy gösterdikten sonra ilginç bir açıklama yaptı. Gignac yaptığı açıklamada, "Yeni sezon formalarını sevdim ama en önemlisi bu sezon bu formayla şampiyonluk yaşamak istiyorum." ifadelerini kullandı. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri (21 Mart 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.