comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın kamp programı belli oldu

18 Mayıs 2017, Perşembe 09:26
Beşiktaş'ın kamp programı belli oldu

Beşiktaş, sezon sonunda yaz kampı için adresini belirledi. Beşiktaş'ın kamp programı haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig'de şampiyonluk mücadelesi verirken bu yaz için rotası Hırvatistan olacak. Kesin program için karar lig bittiğinden sonra verilecek.
 
Eğer Beşiktaş ligi şampiyon olarak bitirirse Şampiyonlar Ligi'ne grup aşamasından başlayacağı için sezon öncesi resmi maç olarak sadece Süper Kupa maçına çıkacak. TFF, Nisan ayında yayınladığı duyuruyla Süper Kupa müsabakasının 6 Ağustos 2017 Pazar günü oynanacağını açıklamıştı. Spor Toto Süper Lig'de 2017-2018 sezonunun başlangıç tarihi ise 11 Ağustos 2017 olarak belirlendi.
 

Beşiktaş 2017-2018 yaz kampını nerede yapacak, ne zaman başlayacak?

 
Bu plana göre Beşiktaş'ın ilk etap çalışmaları Temmuz ayının ilk haftasında yapması bekleniyor. Geçen sezon Beşiktaş çalışmalara 8 Temmuz tarihinde başlamış, 2 haftalık programın ardından Avusturya'nın Leogang kasabasına gidilmişti. Yaz dönemi için Çin'de maç yapılması da gündemdeki yerini koruyor. Siyah beyazlı ekibin yöneticileri görüşmeleri sürdürürken, Çin seyahatinin kesinleşmesi halinde 1. etap çalışmaları Hırvatistan'da yapılacak.
 
Beşiktaş daha önce Slaven Bilic döneminde, milli takım maçları sebebiyle lige verilen bir arada Hırvatistan'da 2 günlük kamp yapmış, burada Hajduk Splitt takımı ile özel bir maç oynamıştı.

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.