comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş ve Kasımpaşa, Serkan Çınar ile kazanıyor mu?

18 Mayıs 2017, Perşembe 12:59
Beşiktaş ve Kasımpaşa, Serkan Çınar ile kazanıyor mu?

Beşiktaş'ın Kaısmpaşa ile karşılaşacağı maçı hakem Serkan Çınar'ın yöneteceği açıklandı.

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 32. haftasında sahasında Kasımpaşa ile karşılaşacak. Şampiyonluk yarışını sürdüren Beşiktaş'ın Kasımpaşa ile oynayacağı maçı hakem Serkan Çınar yönetecek. Serkan Çınar'ın yardımcılıklarını Kemal Yılmaz ve Mehmet Cem Hanoğlu yapacak.
 

Beşiktaş'ın Serkan Çınar yönetimindeki maçları


Beşiktaş bugüne kadar Serkan Çınar yönetiminde 9 maça çıktı. Siyah beyazlılar bu maçlarda 8 galibiyet, 1 beraberlik aldı. Serkan Çınar, söz konusu maçlarda Beşiktaş'a 13 sarı kart gösterdi. Rakip takımlara ise 32 sarı, 2 kırmızı kart çıktı. 


Kasımpaşa'nın Serkan Çınar yönetiminde aldığı sonuçlar


Kasımpaşa ise Serkan Çınar yönetiminde 7 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 yenilgi aldı. Toplamda 13 sarı kart görürlen, rakip takımlar 22 sarı, 2 kırmızı kartla cezalandırıldı.


 

Serkan Çınar kimdir, kaç yaşında, nereli?


Serkan Çınar (d. 14 Nisan 1976, Kırklareli), Türk hakem.
1976 yılında Kırklareli'de doğan Çınar, İlk ve orta öğrenimini Babaeski'de aldı ve liseyi Lüleburgaz'da okudu. Sporla mahalle arasında futbol oynayarak tanışan Serkan Çınar, 8 yaşında Alpullu Şekerspor'un altyapısında futbola başladı. 4 yıl orada oynadı. Kadroda şans bulamamasının ardından lisans çıkarıp 13 yaşında Kırklareli Camspor'a transfer oldu.Endüstri Meslek Lisesi'nden mezun olan Çınar, o sırada futbolunuda geliştirdi ve İl karmasında seçildi. A takıma yükseldi ve İstanbul'daki Olimpik Takım seçmelerine davet edildi.O gün takıma seçilen Emre Aşık ve Alpay Özalan'dan sonra gelen Çınar,takımın önemli maçları sebebiyle seçmelere gidemedi. Yine o dönemde Bakırköyspor'a gitme durumu oldu ancak bu defa da bir sakatlık yaşadı. Bunun üzerine Edirne'de Trakya Üniversitesi Meslek Yüksekokulu'nu kazandı. 2 yıl orada okudu ve bu sırada sakat olduğu için futboldan uzak kalınca üniversite takımında hentbol oynadı. Burada 1 sene oynadıktan sonra rektörün isteğilye VAN BESYO'ya geçti. Sonuçta Van'a gitti ve 4 sene orada okudu. Hakemliğe'de burada başladı. Süper Lig maçını İlk defa 13 Eylül 2008'de oynanan Konyaspor maçında 1.hakem olarak başladı.

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.