comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş taraftarlarından Fenerbahçelilerin Alanya'da soyduğu market sahibine destek

19 Mart 2017, Pazar 22:36
Beşiktaş taraftarlarından Fenerbahçelilerin Alanya'da soyduğu market sahibine destek

Beşiktaş taraftarları geçtiğimiz hafta Anadolu GFB taraftar grubunun gece geç vakitlerde Alanyaspor deplasmanı dönüşü soyduğu markete giderek sahibine destek oldu. 

FutbolArena - Geçtiğimiz hafta Spor Toto Süper Lig'de oynanan Alanyaspor - Fenerbahçe maçının ardından bir grup Fenerbahçe taraftarının Alanya'dan dönüş yolunda geç vakitlerde bir marketi soymasının ardından Beşiktaş taraftar gruplarından Asya Kartalları, Manavgat Çevreyolu üzerindeki markete ziyarette bulundu.

Hatırlanacağı üzere, Alanyaspor-Fenerbahçe karşılaşmanın ardından gece 00.39 sırlarında markete gelen Fenerbahçe taraftarı bir gurup holigan tekel bayiinden hırsızlık yapmış, tehditler savurarak gitmişti. Emniyet güçleri tarafından uzaklaşamadan yakalanarak emniyete getirilen taraftarlar çaldıkları malzemelerin parasını ödedikten sonra serbest bırakılmıştı.


Beşiktaş taraftarlarından Fenerbahçeli bir grubun soyduğu markete destek


Beşiktaş taraftar gruplarından Asya Kartalları adına konuşan Sedat Özdemir, yaşanan olumsuz olayla alakalı olarak IHA'ya şu açıklamaları yaptı. 
"BÖYLELERİ MAALESEF ÇIKIYOR"

Böyleleri de mutlaka müstesna da olsa çıkıyor. Bizler futbolsever olarak Beşiktaş taraftar grubu Asya Kartalları grubu olarak Manavgat'a gelmiş iken olayın yaşandığı marketi ziyaret edip futbol taraftarları adına geçmiş olsun demek, hem de alışveriş yapmak istedik. Kendileri bizi ilk gördüğünde biraz endişeliydi ama niyetimizi anladıktan sonra bizleri memnuniyetle karşıladı ve ikramlarda bulundu. Taraftar gruplarını kimsenin böyle tanıtmaya hakkı yoktur. Bizim amacımız takımımızı deplasmanlarda yalnız bırakmamak, bunu yaparken de kendimize yakışır bir şekilde davranmaktır”

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.