comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Sompo Japan - Galatasaray Odeabank maçında hakemler soyunma odasına gitti

20 Mart 2017, Pazartesi 22:09
Beşiktaş Sompo Japan - Galatasaray Odeabank maçında hakemler soyunma odasına gitti

Beşiktaş Sompo Japan - Galatasaray Odeabank arasında basketbolda oynanan derbi maçta kötü tezahürat nedeniyle hakemler iki takımı da soyunma odasına gönderdi. 

FutbolArena - Spor Toto Basketbol Ligi'nde Beşiktaş Sompo Japan ile Galatasaray Odeabank arasında oynanan maçta bitime 1.55 kala salonda 3. anons yapıldığı için hakemler soyunma odasına gitti. 


Beşiktaş Sompo Japan - Galatasaray Odeabank maçında olay


Beşiktaş Sompo Japan - Galatasaray Odeabank Basketbol Derbisi'nde kötü tezahürat nedeniyle salonda 3. kez anons yapıldı ve hakemler soyunma odasına gittikten sonra iki takım oyuncuları da sahadan ayrıldı. 

Kural gereği eğer 4. kez kötü tezahürat nedeniyle anons yapılırsa salon boşaltılacak. Beşiktaş Sompo Japan, Galatasaray Odeabank karşısında 85-77 üstün durumdaydı. 
ERGİN ATAMAN ALEYHİNE TEZAHÜRAT!

Beşiktaş taraftarları Galatasaray Odeabank ile oynanan basketbol maçında Galatasaray Antrenörü Ergin Ataman'ın aleyhine bir süre kötü tezahüratta bulundu. Müsabakada ilk anons derbi başlamadan önce yapıldı. Diğer anonslar ise maç içerisinde yapıldı. Beşiktaş taraftarları derbinin oynandığı sırada Ergin Ataman aleyhine "paranın köpeği" diye bağırdı. 

Derbi maçının hakemleri 15 dakika sonra yeniden salona geri dönüş yaptıktan sonra müsabaka kaldığı yerden devam etti. 

FutbolArena akşam haberleri (21 Nisan 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.