comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Lyon'a elenmesine rağmen kasayı doldurdu

21 Nisan 2017, Cuma 18:07
Beşiktaş Lyon'a elenmesine rağmen kasayı doldurdu

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi çeyrek finalinde Lyon'a elenmesine rağmen önemli bir miktarda gelir elde etti. 

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi çeyrek finalinde ilk maçta 2-1 mağlup olduğu Lyon'u rövanşta Vodafone Arena'da aynı skorla devirmesine rağmen penaltı atışları sonucunda kaybeden Beşiktaş, Avrupa kupalarına veda etmesine rağmen önemli bir gelir elde etti. 
 

Beşiktaş Avrupa kupalarından ne kadar para kazandı?


IHA'nın haberine göre; UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final rövanş maçında karşılaşacakları Lyon maçı öncesinde Kartal Yuvası Mağazaları'nın başlattığı yüzde 20'lik indirim etkisini gösterdi.  Pazartesi'nden Perşembe gününe kadar süren kampanyada 155 TL olan formalar 124 TL'ye indi ve siyah-beyazlı taraftarlar, sezon formalarının yanı sıra tüm ürünlere de büyük ilgi gösterdi.

Bu kampanyaya büyük ilgi gösteren siyah-beyazlı taraftarlar, kampanyayı kaçırmayarak Kartal Yuvası Mağazaları'nda kulübe olan sevgisini Beşiktaş'ın lisanslı ürünlerini alarak gösterdi. Bu kampanyada Lyon maçının olduğu gün tüm mağazalarda siyah-beyazlıların 1 milyon TL'den fazla gelir elde ettiği öğrenildi.
Kartal Yuvası Mağazaları'nın Lyon karşılaşmasına yönelik başlattığı kampanyada Beşiktaş, maç günü 1 milyon TL'den fazla gelir elde etti. 

Beşiktaş, Lyon'a çeyrek finalde elenmesine rağmen nefesleri kesen maçın ardından Vodafone Arena'yı dolduran siyah beyazlı taraftarlar karşılaşma sonunda takımlarını alkışladı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Haziran 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.