comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Kasımpaşa maçının hakemine olay sözler: 'Bir halt olduğunu zannedersen'

20 Mayıs 2017, Cumartesi 20:10
Beşiktaş - Kasımpaşa maçının hakemine olay sözler: 'Bir halt olduğunu zannedersen'

Beşiktaş - Kasımpaşa maçının ilk yarısında hakem Serkan Çınar'ın performansını Erman Toroğlu değerlendirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 32. haftasında Kasımpaşa karşısında Vodafone Arena'da ilk 45 dakikayı 2-1 önde tamamladı. Maçın ilk dakikasında Aboubakar ile öne geçen siyah beyazlılara, 3. dakikada Eduok cevap verdi. 


Erman Toroğlu'ndan Beşiktaş - Kasımpaşa maçı hakemi Serkan Çınar'a eleştiri: "Ulan sanane"


Öte yandan Kasımpaşa'nın 3. dakikada Eduok ile attığı gol öncesinde taçtan gelen top eğilmesine rağmen hakem Serkan Çınar'a çarpınca Beşiktaşlı futbolcular itirazda bulundu. Erman Toroğlu, A Spor'da Beşiktaş'ın yediği gol hakkında da önemli değerlendirmelerde bulundu. 

"BEŞİKTAŞ İSTEKLİ AMA..."
"Beşiktaş istekli. Kasımpaşa hafta arası kupada oynamasına rağmen onlar da iyi tepki gösteriyor. Ancak ilk yarıda yine hakem faktörü var. Bir türlü bunların önüne geçemiyoruz. Futbolu bilmeyen hakemleri bu maçlara verirsen böyle olur."

"BEŞİKTAŞ'IN YEDİĞİ GOLDE HAKEMİN ETKİSİ %100"

"Bir hakem hiçbir koşulda futbol topuyla çarpışamaz. Futbolu bilmezse, topun nereye düşeceğini bilmez veya ukalalık yapar, oyundan koparsa, bir halt olduğunu zannederse bunlar olur. Konsantrasyon değil. Ukalalık yaparsa bunlar olur. Topla çarpıştığı pozisyonda mesela sürekli bir şeyler söylüyor. Ulan önüne baksana! Yahu sanane! Kasımpaşa'nın attığı golde hakemin katkısı çok büyük."

"BEŞİKTAŞ 3'Ü BULAMAZSA İŞ SAKAT"

"Beşiktaş, Kasımpaşa karşısında 3'ü bulamazsa işi sakat. Çünkü Kasımpaşa her an gelebilecek gibi oynuyor. İyi paslaşıyorlar ve hafta arası yorgun olmasına rağmen tepki veriyorlar."

FutbolArena akşam haberleri (26 Nisan 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.