comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi'den Galatasaray'a UEFA Kupası'yla ilgili sert yanıt! - Beşiktaş Haberleri

21 Nisan 2017, Cuma 19:09
Ahmet Nur Çebi'den Galatasaray'a UEFA Kupası'yla ilgili sert yanıt! - Beşiktaş Haberleri

Galatasaray'ın, Beşiktaş'ın Lyon'a elenmesinin ardından sosyal medyadan UEFA Kupası fotoğrafı ve başlığı altındaki göndermesine siyah beyazlıların ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi'den yanıt gecikmedi. 

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş'ın, Lyon'a çeyrek finalde elenmesinin ardından Galatasaray resmi twitter hesabından ertesi gün yapılan paylaşımda sarı kırmızılıların 2000'de kazandığı UEFA Kupası'nın fotoğrafı altında "Tarih Bir Kere Yazılır." göndermesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 


Beşiktaş'tan Galatasaray'a UEFA Kupası yanıtı


Galatasaray'ın, Beşiktaş'ın Lyon'a elenmesinin ardından ezeli rakibine yaptığı bu göndermeye siyah beyazlıların ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi'den yanıt gecikmedi. Radyospor'a canlı yayında bağlanan Ahmet Nur Çebi, Lyon maçı ve bu konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

"TÜRKİYE'Yİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETTİK"
Türkiye'yi Avrupa'da en iyi şekilde temsil ettik. Türkiye'nin en iyi takımı olduğumuz zaten görünüyor. Bunu da Avrupa'da büyük takımlarla dişe diş mücadele ederek gösterdik. Lyon maçında Avrupa'nın en iyi takımlarından biriyle dişe diş mücadele eden bir Beşiktaş ve en önemlisi muhteşem stat, olağanüstü taraftar. Bundan dolayı Lyon'daki taraftarlar arasında Beşiktaş taraftarlar arasındaki farkı gördük. Hepsine teşekkür ediyorum. 

"FABRİ İLE GURUR DUYUYORUM"

Sonuç itibariyle bu futbol. Muhakkak bir taraf kaybedecek. Penaltı atışları nihayetinde. Şans faktörü dışında bireysel yeteneklerin önem ifade ettiği bir aktivite. Ben ayrıca buradan Fabri'ye de teşekkür etmek istiyorum. Takımına muhteşem bir destek verdi. Başarılı oldu ve bana sorarsanız Lyon'daki hatasını kat be kat affettirdi. Kendisiyle gurur duyuyorum.

"YANLIŞ BİR KARAR"

UEFA'nın kararı için çifte standart demeyeceğim ama yanlış ve ölçüsüz. Ancak bu ne ölçüdür? Sorumlu olmadığımız güvenlik ve bilet satışından sorumlu gösterilmek, Lyon'a verilen cezanın bize de verilmesi yanlış.

"GALATASARAY LİGDEKİ DURUMUNU BÖYLE TEDAVİ ETMEYE ÇALIŞIYOR HERHALDE"

Canları sağolsun. Eğlenmişler kendilerince. Bunu bir eğlence olarak görmüşlerse kendi bilecekleri iştir. Bu şekilde keyfini çıkarmaya çalışıyorlarsa çıkarsınlar ama bu keyif alınacak bir olay değil. Hangi Beşiktaşlı Galatasaray'ın UEFA kupasındaki başarısından dolayı üzüntü duydu ki, onlar bunu yapıyor anlamış değilim. Bence onlar aslında bu Beşiktaş'ın başarısından rahatsız olan Galatasaraylıların tabirce yazdıkları bir şeydir. Şu anda ligdeki durumları da bu şekilde tedavi etmeye çalışıyor olabilir. Bir insan geçmişiyle tabi ki gurur duyabilir ama içinde bulunduğu durumu da görmemezlikten gelmemeli. Böyle giderlerse kendilerine daha çok zarar verirler.

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.