comScore
1 / 7

Pepe ve Quaresma ayrılacak mı? Fikret Orman açıkladı

 

 

FutbolArena - Vodafone Park’ta verilen geleneksel iftar davetinin ardından basın mensupları ile sohbet eden Fikret Orman, önemli açıklamalarda bulundu.

 

2 / 7

"Şampiyonlar Ligi’nden para gelmemesi bütçe açısından önemli ama hem Avrupa Ligi gelirleri hem de bütçe daralması ile bunu dengeleyeceğiz. Geçen sezon 82 milyon Euro olan A takımın bütçesinden bu sezon için %30-35 kısıtlamaya gideceğiz."
3 / 7
BAŞKA SEÇENEĞİMİZ YOK

"Bu nasıl olacak? Futbolcu satışı, transferde parayı çok dikkatli harcamak, tüm genel giderlerde kısıtlamalara gitmekle olacak. Bunu yapmak zorundayız, başka seçeneğimiz yok."
4 / 7
"Kulübün borcu ile ilgili eleştiriler geliyor. Biz borç ödemiyoruz, borcu döndürüyoruz. 112 senede yapılan yatırımların toplamından daha fazla yatırım yaptık. Daha fazla oyuncu sattık, daha fazla sponsorluk aldık. 2012’den sonra çok şey değişti."
5 / 7
PEPE VE Q7’Yİ SATMAYACAĞIZ

"Futbolcularımıza teklifler geldiği yönünde iddialar ortaya atılıyor. Bunların bir çoğu gerçek değil."
6 / 7
"Pepe ve Quaresma için herhangi bir teklif yok. Zaten bu iki oyuncuyu satmak gibi bir düşüncemiz de bulunmuyor. Mitrovic gelecek sezon takımın önemli isimlerinden biri olacak. Ama Boyko ve Aras ile yollarımızı ayıracağız."

Sabah
7 / 7