comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Dusko Tosic'ten şampiyonluk sözleri

26 Kasım 2016, Cumartesi 00:54
Beşiktaşlı Dusko Tosic'ten şampiyonluk sözleri

Beşiktaş'ın Sırp futbolcusu Dusko Tosic, Benfica maçının ardından Şampiyonlar Ligi ve ligdeki konumları hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta bu sezon sergilediği başarılı performansla formasını kaptırmayan Dusko Tosic, Benfica maçının ardından Sırp basınına önemli açıklamalarda bulundu. 

"ŞAMPİYONLAR LİGİ'Nİ KAZANMIŞIZ GİBİ SEVİNDİLER."
Benfica maçının ardından konuşan Dusko Tosic, son derece zorlu bir maç oynadıklarını ve tarih yazmaya yakın olduklarını söylerken, "İnsanlar Benfica maçından sonra Şampiyonlar Ligi'ni kazanmışız gibis evindi. Eğer son maçta Dinamo Kiev'i yenersek bir tarih yazacağız. Beşiktaş'ın tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkmış olacağız. Şu anda Avrupa Ligi'ni garantiledik ama Kiev'de kazanarak bir ilki gerçekleştirmek istiyoruz." dedi. 

"KUMAR OYNAYACAĞIZ."

Şampiyonlar Ligi'nin dışında ligde de zorlu bir maratona gireceklerini söyleyen Sırp futbolcu, önceliklerinin yine şampiyonluk olduğunu söyledi. Tosic, "Önümüzde Başakşehir, Fenerbahçe ve Dinamo Kiev maçları var. Zor bir süreç ama biz alıştık. Tekrar şampiyonluğu kazanmak bizim en büyük hedefimiz. Bu konuda bir kumar oynayacağız. Elimizden gelen her şeyi sahaya verip şampiyon olmak istiyoruz ve önümüzde sene de Şampiyonlar Ligi'nde olacağız." dedi. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.