comScore

Bedelli Askerlik ne zaman çıkacak? Son dakika gelişmesi (29 Mart 2018 Perşembe)

29 Mart 2018, Perşembe 11:53

Bedelli Askerlik'in ne zaman çıkacağını merak eden vatandaşlar bu konuda sosyal medyada bir kez daha kampanya başlattı. Bedelli Askerlik çıktı mı, çıkacak mı? sorusunun cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Bedelli Askerlik çıktı mı? Bedelli Askerlik ne zaman çıkacak? Uzun dönemdir milyonlarca vatandaşın merakla beklediği Bedelli Askerlik ne zaman çıkacak? sorusunun cevabını merak edenler için haberimizin devamında tüm ayrıntıları sizler için derledik. Afrin'de düzenlenen Zeytin Dalı Operasyonu'nun ardından Bedelli Askerlik'in çıkıp çıkmayacağı konusunda belirsizlik veya olumsuzluk olduğu yönündeki gelişmeler şu şekilde:


Bedelli Askerlik son dakika haberleri (29 Mart 2018 Perşembe)


Askerlik çağına gelen ancak çeşitli sebeplerden ötürü bu görevi yerine getirmede sorun yaşayan gençler için çıkartılan bedelli askerlik yasasından bu güne kadar yaklaşık 400 bin kişi faydalandı. Hükümet tarafından belirli aralıklarla bedelli askerlik konusunda açıklamalar geliyor ancak, yapılan açıklamalarda net olarak kullanılan ifade hükümet gündeminde bedelli askerlik konusu yoktur yer alıyor. Hatırlanacağı üzere son olarak Başbakan Binali Yıldırım, bedelli askerlikle ilgili daha önce yaptığı açıklamada "Bedelli Akserlik şu anda gündemimize yok." ifadelerini kullanmıştı. 

SOSYAL MEDYADA KAMPANYA BAŞLATTILAR
Öte yandan Bedelli Askerlik bekleyen milyonlarca vatandaş sosyal medyada daha önce olduğu gibi yeniden kampanya başlattı. Bedelli Askerlik ne zaman çıktı? Bedelli Askerlik ne zaman çıkacak? sorularının cevaplarını birbirlerine soran vatandaşlar sosyal medyada twitter üzerinden şu sözleri paylaşmaya başladı:


 

Bedelli askerlik nasıl yapılır? 


Türkiye'de genel zorunlu askerlik hizmetine ek olarak 90'lı yıllardan başlayan yeni ek geçici kanunlar vasıtasıyla bedelli askerlik yapmak da mümkün hale geldi. Bedelli askerliğin temel mantığı zorunlu askerlik yapma yükümlülüğü taşıyanların bu hizmetin süresini kısaltmak amacıyla nakit bedel ödemesidir. İki farklı bedelli askerlik vardır: 18 yaş ve üzerinde olup Türk vatandaşı olmasına rağmen en az 3 yıl yurt dışında çalışmış erkekler 21 günlük bedelli askerlik yaparak bu hizmeti tamamlayabilirler. Buna "dahte" yani "dövizle askerlik hizmetine tabi olan erler" denir.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

 

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
\"Bugünkü
Bugünkü dolar kuru ne kadar? Dolar bugün kaç TL? Dolar yükseldi mi? Dolar ne zaman düşecek? (25 Mayıs 2018 Cuma)
\"3600
3600 ek gösterge emekli maaşına nasıl etki eder? 3600 ek gösterge kimlere verilecek? 3600 ek gösterge emekliye müjde son haber
", "bedelli-askerlik-ne-zaman-cikacak-son-dakika-gelismesi-29-mart-2018-persembe-345073h/", "29 Mart 2018, Perşembe 11:53", "1", "", ""];hbr[1] = [350573, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/survivor_yeni_bolum_fragmani_izle_survivor_81_bolum_fragmani_izle_26_mayis_2018_cumartesiaI.jpg", "Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (Survivor 81. bölüm fragmanı İZLE 26 Mayıs 2018 Cumartesi)", "Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 81. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler dokunulmazlık oyunda karşı karşıya gelecek. Türkiye ödülünü kaybeden ünlüler takımında moraller bir hayli bozuk. Peki Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 81. bölüm fragmanında neler yaşanacak? Survivor 81. bölüm fragman özeti ve Survivor yeni bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. ", "
FutbolArena - Survivor 81. bölüm fragmanı yayınlandı! Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 81. bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelecekler. Survivor 81. bölüm fragmanında ise ünlüler takımının görüntüleri ekranlara yansıdı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 81. bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. İşte Survivor son bölüm özeti ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 81. bölüm fragman videosu ve özeti. 
 

Survivor 80. bölüm özeti


Survivor 80. bölümde ünlüler ve gönüllüler önce ödül oyununda karşı karşıya geldi. Villa önülünde ünlüler ile gönüllüler arasında oynanan oyunda tarihi bir fark ortaya çıktı. Ünlüler rakibini 10’a 0 mağlup ederek Survivor tarihine geçen bir galibiyet elde etti. Ödül oyununun ardından hemen Türkiye Ödül oyunu 2. maçı oynandı. İlk Türkiye ödül oyununu kazanan gönüllüler olmuştu. Gönüllüler 10’a 7 kaybettiği ilk Türkiye ödülünün ardından ikinci oyunda da rakipleriyle başa baş bir mücadele sergiledi. Ünlüler takımı ikinci Türkiye ödül oyununu da 10’a 7 kaybetti. Ünlüler takımında her iki oyunda toplamda 6 maçını da kaybeden Merve Aydın gözyaşlarına hakim olamazken, Acun Ilıcalı oyun sonunda Merve Aydın’ı teselli etti ve kaderci olmasını söyledi. 

\"\"


Survivor 81. bölüm fragmanı (Survivor yeni bölüm fragmanı 26 Mayıs 2018 Cumartesi)


Survivor’da büyük heyecan devam ediyor. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 81. bölüm fragmanına Turabi’nin sözleri damgasını vurdu. Survivor 81. bölümde Turabi dokunulmazlık oyunu öncesinde takım arkadaşlarının içinde bulunduğu durumu değerlendirdi. Adem ise Türkiye ödülünün kaybedilmesinin ardından takım arkadaşlarını motive ederek, "Yapacak bir şey yok. Türkiye ödülünü kaybettik. Şu anda yapacağımız tek şey var. Dokunulmazlık oyunlarını kazanıp karşı takımdan birilerini göndermek." dedi. İşte Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 81. bölüm fragmanı ve diğer detaylar. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "survivor-yeni-bolum-fragmani-izle-survivor-81-bolum-fragmani-izle-26-mayis-2018-cumartesi-350573h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 00:45", "1", "", ""];hbr[2] = [350572, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/survivor_son_bolum_izle_survivor_80_bolum_izle_25_mayis_2018_cuma_survivor_turkiye_odulunu_kim_kazandiUX.jpg", "Survivor son bölüm İZLE - (Survivor 80. bölüm İZLE - 25 Mayıs 2018 Cuma Survivor Türkiye ödülünü kim kazandı?)", "Survivor son bölümü olan Survivor 80. bölüm yayınlandı. Survivor son bölümü olan Survivor 80. bölümde ünlüler ve gönüllüler Türkiye ödül oyununda karşı karşıya geldi. Survivor son bölümü olan Survivor 80. bölümde Türkiye ödül oyununu kim kazandı? sorusuna yanıt arayanlar için Survivor son bölüm özeti ve Survivor 80. bölüm ödül oyunu videosu haberimizde. ", "
FutbolArena - Survivor son bölümü izle! Survivor son bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı arasında oynanan Türkiye ödülünün galibi belli oldu. Survivor son bölümü olan Survivor 80. bölümde Türkiye ödül oyununda nefesler adeta kesildi. Survivor son bölümü izlemek ve Survivor son bölüm olan Survivor 80. bölümde neler yaşandığına dair tüm detaylar ve Survivor 80. bölüm ödül oyun videosuna dair ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. 


Survivor 80. bölüm özeti


Survivor 80. bölümde ünlüler ve gönüllüler önce ödül oyununda karşı karşıya geldi. Villa önülünde ünlüler ile gönüllüler arasında oynanan oyunda tarihi bir fark ortaya çıktı. Ünlüler rakibini 10’a 0 mağlup ederek Survivor tarihine geçen bir galibiyet elde etti. Ödül oyununun ardından hemen Türkiye Ödül oyunu 2. maçı oynandı. İlk Türkiye ödül oyununu kazanan gönüllüler olmuştu. Gönüllüler 10’a 7 kaybettiği ilk Türkiye ödülünün ardından ikinci oyunda da rakipleriyle başa baş bir mücadele sergiledi. Ünlüler takımı ikinci Türkiye ödül oyununu da 10’a 7 kaybetti. Ünlüler takımında her iki oyunda toplamda 6 maçını da kaybeden Merve Aydın gözyaşlarına hakim olamazken, Acun Ilıcalı oyun sonunda Merve Aydın’ı teselli etti ve kaderci olmasını söyledi. 

\"\"
Peki Survivor son bölümü bitti mi? Survivor son bölümünü nasıl izlerim? Survivor tutkunları Survivor son bölümü olan Survivor 80. bölümü izlemek için bilgisayar başına geçti. Bunun yanı sıra ödül oyunu sonrasında Acun Ilıcalı seremonide Ünlüler takımından yarışmacılarına üzgün oldukları için çok fazla söz hakkı vermedi. Gönüllüler takımı bu büyük ödülün sevincini önce parkurda, daha sonra havuzda yaşadı ve rakiplerinin hassas ödülde yaşadığı üzüntüyü düşünerek sevinç coşkusunu adaya bıraktılar. 

ÜMİT KARAN İLE RAKİP ARASINDA GERİLİM

Ümit Karan oyun sırasında kendi atışının sayılmadığını söyleyerek müdahale eden Gönüllüler takımına sinirlenerek, "Aynısını siz de yaptınız. Başınıza gelince anlıyorsunuz. İyilik yaptık diyorsunuz bir de. Ne iyiliği? İşinize geldiğiniz gibi davranıyorsunuz. Her şeyiniz." yalan diyerek rakiplerine tepki gösterdi. Ümit Karan’ı daha sonra takım arkadaşları sakinleştirdi. 

SON OYUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>>

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "survivor-son-bolum-izle-survivor-80-bolum-izle-25-mayis-2018-cuma-survivor-turkiye-odulunu-kim-kazandi-350572h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 00:39", "1", "", ""];hbr[3] = [350563, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/istanbullu_gelin_yeni_bolum_fragmani_yayinlandi_mi_istanbullu_gelin_52_bolum_fragmani_istanbullu_gelin_son_bolum_izle_25_mayis_2018_cumaWE.jpg", "İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İstanbullu Gelin 52. bölüm fragmanı (İstanbullu Gelin son bölüm İZLE - 25 Mayıs Cuma)", "İstanbullu Gelin dizisi 52. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İstanbullu Gelin son bölümü izleyenler İstanbullu Gelin dizisi yeni bölüm fragmanı olan İstanbullu Gelin yeni dizisi 52. bölümü fragmanına dair bilmeniz gerekenler detaylar haberimizde. ", "
FutbolArena - İstanbullu Gelin dizisi 51. bölümüyle Star TV ekranlarında yayınlandı. İstanbullu Gelin son bölümü olan İstanbullu Gelin  51. bölümü izleyenler, Star TV’de İstanbullu Gelin 52. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Peki İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı olan İstanbullu Gelin dizisi 52. bölüm fragmanı çıktı mı? İstanbullu Gelin 52. bölüm bölüm fragmanında neler olacak? İstanbullu Gelin dizisine dair bilmeniz gerekenler haberimizde. 
 

İstanbullu Gelin 51. bölüm özeti (25 Mayıs 2018 Cuma Star TV İstanbullu Gelin Dizisi)


İstanbullu Gelin dizisi son bölümü izleyemeyenler için İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin 51. bölüm özeti şu şekilde:

Süreyya, Gözde’ye varlığının onların ilişkisi üzerinde bir etkisini olmayacağını söyler. Fakat Faruk’u affetmesi bu durumu sindirmesi kolay olmayacaktır. Adem’in hızla harekete geçmesi ile Gözde’nin şirketi ile anlaşma imzalanır. Fikret bu sayede Gözde ile Faruk arasındaki ilişkiyi öğrenir. Faruk’un da hata yapabilmesi içten içe hoşuna gitmiştir. Siren ise Boğaç’ın onu dolandırmak istediğini anlar ve evliliğini bitirme kararı alır. Osman düğün hazırlıkları sırasında kendisine yer bulamadığı için zaman zaman boğulmaktadır. Nikah günü geldiğinde ise beklenmeyen bir karar ile herkes şaşkın kalacaktır
\"\"
 

İstanbullu Gelin dizisi 52. bölüm fragmanı


Peki İstanbullu Gelin dizisi 52. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İstanbullu Gelin 51. bölümü izleyenler İstanbullu Gelin dizisi yeni bölüm fragmanı olan İstanbullu Gelin 52. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Henüz Star TV terafından İstanbullu Gelin dizisi 52. bölümü fragmanı yayınlanmadı. İstanbullu Gelin 52. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "istanbullu-gelin-yeni-bolum-fragmani-yayinlandi-mi-istanbullu-gelin-52-bolum-fragmani-istanbullu-gelin-son-bolum-izle-25-mayis-cuma-350563h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 23:11", "1", "", ""];hbr[4] = [350561, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/istanbullu_gelin_son_bolum_izle_25_mayis_2018_cuma_istanbullu_gelin_75_bolum_izletb.jpg", "İstanbullu Gelin son bölüm İZLE (25 Mayıs 2018 Cuma) - İstanbullu Gelin 75. bölüm İZLE", "Star TV’de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 51. bölüm yayınlandı. İstanbullu Gelin dizisi son bölümü izleyemeyenler için İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin 51. bölüm özeti ve İstanbullu Gelin dizisi son bölümü izlemek için bilmeniz gereken detaylar haberimizde. ", "
FutbolArena - İstanbullu Gelin son bölümü izle! Star TV’de yayınlanan ve Türkiye’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin dizisi 51. bölümü yayınlandı. İstanbullu Gelin dizisi son bölümü olan İstanbullu Gelin dizisi 51. bölümü izlemeyenler için İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin 51. bölüm özeti ve İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin 51. bölüm izlemek için bilinmesi gereken detayları haberimizde sergiledik. 

Peki İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin 51. bölümde neler oldu? İstanbullu Gelin son bölümü izlemeden İstanbullu Gelin 57. bölüm özetini slzler için derledik. Star TV’de yayınlanan ve reyting listesinde zirvede yer alan İstanbullu Gelin dizisinin 51. bölüm özeti şu şekilde:
\"\"

Süreyya, Gözde’ye varlığının onların ilişkisi üzerinde bir etkisini olmayacağını söyler. Fakat Faruk’u affetmesi bu durumu sindirmesi kolay olmayacaktır. Adem’in hızla harekete geçmesi ile Gözde’nin şirketi ile anlaşma imzalanır. Fikret bu sayede Gözde ile Faruk arasındaki ilişkiyi öğrenir. Faruk’un da hata yapabilmesi içten içe hoşuna gitmiştir. Siren ise Boğaç’ın onu dolandırmak istediğini anlar ve evliliğini bitirme kararı alır. Osman düğün hazırlıkları sırasında kendisine yer bulamadığı için zaman zaman boğulmaktadır. Nikah günü geldiğinde ise beklenmeyen bir karar ile herkes şaşkın kalacaktır

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ KÜNYE:
Yapım: O3 Medya
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Zeynep Günay Tan-Deniz Koloş
Senaryo: Teşrik-i Mesai

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ OYUNCULARI
Özcan Deniz
Aslı Enver
İpek Bilgin
Salih Bademci
Fırat Tanış
Dilara Aksüyek
Tamer Levent
Güven Murat Akpınar
Berkay Hardal
Murat Aygen
Neslihan Yeldan
Nergis Çorakçı

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "istanbullu-gelin-son-bolum-izle-25-mayis-2018-cuma-istanbullu-gelin-75-bolum-izle-350561h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 22:59", "1", "", ""]; slide[0] = [350560, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fatih_tezcan_kimdir_kac_yasinda_fatih_tezcan_ataturk_paylasimi_fatih_tezcan_aslen_nereli5C.jpg", "Fatih Tezcan kimdir, kaç yaşında? Fatih Tezcan Atatürk paylaşımı (Fatih Tezcan aslen nereli?)", "Fatih Tezcan kimdir? Fatih Tezcan kaç yaşında? Fatih Tezcan aslen nereli? Fatih Tezcan Atatürk hakkında ne paylaşım yaptı? Fatih Tezcan ne iş yapıyor? Fatih Tezcan sosyal medyada neden gündem oldu? Fatih Tezcan tutuklanacak mı?", "fatih-tezcan-kimdir-kac-yasinda-fatih-tezcan-ataturk-paylasimi-fatih-tezcan-aslen-nereli-350560h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 22:59", ""];slide[1] = [350557, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/boyner_cilgin_kelebek_indirimi_ne_zaman_boyner_cilgin_kelebek_indirimi_ne_kadar_surecek_boyner_cilgin_kelebek_indirimi_taksit_var_mi_boyner_cilgin_kelebek_indirimi_nedirtg.jpg", "Boyner Çılgın Kelebek indirimi 2018 ne zaman? Boyner Çılgın Kelebek indirimi kaç gün sürecek? (Boyner Çılgın Kelebek İndirimi nedir, taksit var mı?)", "Boyner Çılgın Kelebek indirimi resmen başladı. Boyner Çılgın Kelebek indirimi hakkında Boyner tarafından yapılan açıklamanın ardından milyonlarca vatandaş Boyner Çılgın Kelebek indirimi nedir? sorusuna yanıt aramaya başladı. Boyner Çılgın Kelebek indirimi nedir? sorusuna haberimizden yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca Boyner Çılgın Kelebek indirimi ne zaman başlayacak ve Boyner Çılgın Kelebek indirimi ne kadar sürecek diye merak edenler için de tüm gelişmeler haberimizde. ", "boyner-cilgin-kelebek-indirimi-2018-ne-zaman-boyner-cilgin-kelebek-indirimi-kac-gun-surecek-boyner-cilgin-kelebek-indirimi-nedir-taksit-var-mi-350557h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 21:31", ""];slide[2] = [350543, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/adnan_ozturk_kimdir_nereli_adnan_ozturk_ne_is_yapar_kac_yasindaU4.jpg", "Adnan Öztürk kimdir, nereli? Adnan Öztürk ne iş yapar, kaç yaşında?", "Galatasaray’da seçim öncesi Ozan Korkut’un yönetim kurulu listesinde yer alan Adnan Öztürk’ün açıklamaları gündeme damga vurdu. Adnan Öztürk’ün açıklamalarının ardından kısa süre içinde Adnan Öztürk twitter’da trend topic oldu. Peki Adnan Öztürk kimdir? Adnan Öztürk kaç yaşında, nereli ve Adnan Öztürk ne iş yapar? Tüm bu soruların cevapları haberimizde. ", "adnan-ozturk-kimdir-nereli-adnan-ozturk-ne-is-yapar-kac-yasinda-350543h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 18:48", ""];slide[3] = [350530, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/bedelli_askerlik_mujdesi_mehmet_akarcadan_heyecanlandiran_paylasim_bedelli_askerlik_cikacak_miN7.jpg", "Bedelli Askerlik müjdesi! Mehmet Akarca’dan heyecanlandıran paylaşım! (Bedelli Askerlik çıkacak mı?)", "Bedelli Askerlik çıktı mı? Bedelli Askerlik çıkacak mı? Bedelli Askerlik 2018’de çıkarılacak mı? Birçok vatandaşın sabırsızlıkla beklediği Bedelli Askerlik konusunda Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Akarca’dan bir paylaşım geldi. Son dakika Bedelli Askerlik haberleri burada.", "bedelli-askerlik-mujdesi-mehmet-akarcadan-heyecanlandiran-paylasim-bedelli-askerlik-cikacak-mi-350530h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 15:19", ""];slide[4] = [350528, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/mehmet_simsek_kimdir_mehmet_simsek_nereli_mehmet_simsekin_flas_ntv_merkez_bankasi_aciklamalarij9.jpg", "Mehmet Şimşek kimdir? Mehmet Şimşek nereli? (Mehmet Şimşek’in NTV Merkez Bankası konuşması)", "Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, NTV’de katıldığı canlı yayında birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. Mehmet Şimşek’in Merkez Bankası hakkındaki açıklamaları kısa süre içinde twitter’da trend topic olurken, Mehmet Şimşek kimdir? Mehmet Şimşek kaç yaşında ve Mehmet Şimşek nereli? sorularına da yanıt aranmaya başladı. ", "mehmet-simsek-kimdir-mehmet-simsek-nereli-mehmet-simsekin-ntv-merkez-bankasi-konusmasi-350528h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 14:43", ""]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if((window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth) > 767) { if(scroll2Top >= mansetVideoDiv){ $("#nokta-player").css({position: "fixed", bottom: "30px", width: "350px", right: "30px", height: "360px", "z-index": "9999999"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "350px"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "350px"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "block"} ); } else { $("#nokta-player").css({position: "relative", bottom: "0px", width: "100%", right: "0px", height: "360px"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "100%"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "100%"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "none"} ); } } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });