comScore

Avlu Dizisi 1. bölümü nasıldı, güzel mi, yayınladı mı? (Avlu Dizisi Twitter yorumları)

29 Mart 2018, Perşembe 22:30

Avlu Dizisi Star TV'de 1. bölümü itibariyle yayınlandı ve kelimenin tam anlamıyla nefesleri kesti. Avlu Dizisi 1. bölümü sosyal medyayı sallarken, en çok konuşulanlar listesinde ilk sıraya yerleşti. Avlu Dizisi 1. bölüm twitter, sosyal medya yorumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Avlu dizisi Star TV'de 1. bölümüyle ekranlara geldi. Star TV'de yayınlanan ve bu yılın en iddialı yapımlarından Avlu Dizisi 1. bölüm itibariyle adeta nefesleri kesti. Avlu Dizisi 1. bölümüyle birlikte sosyal medyada en çok konuşulan konularda zirveye yerleşirken, diziyi izleyenlerin büyük bölümü olumlu yorumlarda bulundu. 

AVLU DİZİSİ TWİTTER YORUMLARI
Star TV'de 29 Mart 2018 Perşembe günü itibariyle 1. bölümü adeta nefesleri keserken, sosyal medyada diziyi izleyenler adeta tweet yağmuruna tuttu. Yorumların ise büyük bölümü olumlu yönde. İşte Avlu Dizisinin 1. bölümüne dair izleyicilerin görüşleri:
 

Avlu dizisinin konu ne?


Star TV'nin yeni dönem dizilerinden biri olmaya aday Avlu dizisinden 3 fragman geldi. Avlu konusunu ele alacak olursak dizi, yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. “Avlu” özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu'da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
\"Survivor
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (Survivor 81. bölüm fragmanı İZLE 26 Mayıs 2018 Cumartesi)
\"Survivor
Survivor son bölüm İZLE - (Survivor 80. bölüm İZLE - 25 Mayıs 2018 Cuma Survivor Türkiye ödülünü kim kazandı?)
", "avlu-dizisi-1-bolumu-nasildi-guzel-mi-yayinladi-mi-avlu-dizisi-twitter-yorumlari-345161h/", "29 Mart 2018, Perşembe 22:30", "1", "", ""];hbr[1] = [350629, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/survivor_muratin_boynuna_ne_oldu_survivor_murat_sakatlanma_ani_survivor_muratin_saglik_durum_nasil_gB.jpg", "Survivor’da Murat sakatlandı! Survivor Murat’ın boynuna ne oldu? (Survivor Murat Ceylan sağlık durum nasıl?", "Survivor’da Murat Ceylan sakatlandı. Survivor 82. bölüm fragmanında ünlüler ile gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununda Murat sakatlandı. Murat’ın Survivor’da sakatlanmasının ardından Survivor Murat fanları Murat’ın sakatlık sonrasında sağlık durumunu merak etmeye başladı. Survivor Murat’ın sakatlığıyla ilgili son dakika gelişmeleri. ", "
Murat Survivor’da sakatlandı! Survivor’da Murat Ceylan şoku! Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 82. bölüm fragmanında ünlüler ile gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununda Murat sakatlandı. Murat’ın Survivor’da sakatlanmasının ardından Survivor Murat fanları, Survivor Murat’ın sağlık durumunu merak etmeye başladı. Peki Murat Survivor’da nasıl sakatlandı? Murat’ın sakatlığı hakkında bilgi var mı? Murat’ın sağlık durumu nasıl? Murat’ın Survivor’da boynuna ne oldu? Murat Survivor’dan ayrılacak mı? Tüm bu soruların yanıtlarına haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 82. bölüm fragmanında ünlüler ile gönüllüler takım oyunu olan salıncak üzerinde çubukları deliğe yerleştirme oyununda karşı karşıya gelecekler. Bir takım oyunu olan bu mücadelede Survivor Murat salıncakta çemberin etrafındaki direğe çok kötü çarptı. Boynunu direğe vuran gözyaşlarına hakim olamadı. Survivor Murat’ın sakatlandığı anın ardından Acun Ilıcalı ve doktor Metin Kuş oyun alanına geldi. Doktor Metin Kuş Murat’ın boynunda herhangi bir kırık olup olmadığına bakarken, Murat ise acının verdiği etkiyle yaşlarına hakim olamadı. Murat’ın bu sakatlığına rağmen Survivor’dan ayrılmasına neden olacak bir sorunu olmadığı öğrenilirken, diğer tarafta Murat’ın sakatlandığı anda Murat’ın boynunda herhangi bir kırık veya çatlak olup olmadığı ise Survivor 82. bölümde belli olacak. 
\"\"
 

Survivor Gönüllüler ada konseyi (26 Mart 2018 Cumartesi)


ELEME ADAYI YAĞMUR NELER SÖYLEDİ?

Yağmur aday olmasının ardından, "Hiç şaşırmadım. Kafam rahat, vicdanım da rahat. En azından takımım için bir şeyler yaptım, savaştım. Böyle güzel bir günde, böyle kötüsünü yaşamak beni üzdü. Arkadaşlarıma kızmıyorum. Ben gittiğim zaman birbirlerini yesinler artık, ne diyeyim yani." diye konuştu. Çünkü bu da beni üzüyor. Sürekli buradan gitmemin istenmesi de normal değil. Her şey demek ki göz önünde bulundurmuyor. Başkasının ismi çıktığında kimse bana hesap sormasın. Ben çünkü kimseye hesap sormadım. Adayım ama telafisi var. İkinci dokunulmazlığa bakacak." 

ELEME ADAYI HAKAN NELER SÖYLEDİ?

"Özellikle Damla ile benim için aramızda yaşanan olaydan sonra zor bir gündü. İkimizde yedek kulübesinde hayalet gibi duruyorduk. Ben şöyle bir hata yaptım. Oyunda elimden geleni yaptım. Konsantrasyon eksikliğim oldu ama elimde ne varsa onu vermeye çalıştım. Benchte arkadaşlarıma destek olamadığım için üzgünüm. "

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "survivorda-murat-sakatlandi-survivor-muratin-boynuna-ne-oldu-survivor-murat-ceylan-saglik-durum-nasil-350629h/", "27 Mayıs 2018, Pazar 00:38", "1", "", ""];hbr[2] = [350627, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/survivor_yeni_bolum_fragmani_izle_survivor_82_bolum_fragmani_izle_27_mayis_2018_pazar4M.jpg", "Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - Survivor 82. bölüm fragmanı İZLE 27 Mayıs 2018 Pazar)", "Survivor 82. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 82. bölüm fragmanında neler oldu? 27  Mayıs 2018 Pazar günü yayınlanacak olan Survivor yeni bölümünde neler yaşandığını ve aynı zamanda Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 82. bölüm fragman videosuna haberimizden ulaşabilirsiniz. ", "
FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm olan Survivor 82. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Survivor yeni bölüm fragmanını izlemek ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 82. bölüm fragmanında neler yaşandığına dair tüm gelişmeleri haberimizin devamından öğrenebilirsiniz. Survivor yeni bölüm fragmanından önce ise Survivor son bölüm olan Survivor 81. bölüm özetine göz atalım. 
 

Survivor 81. bölüm özeti


TV8’de yayınlanan ve Türkiye’nin en çok seyredilen yarışma programo Survivor son bölümünde ünlüler ile gönüllüler önce ödül oyununda karşı karşıya geldi. Gönüllüler ödül oyununda sapan vurma yarışmasında rakibi karşısında rahat bir galibiyet aldı. Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununda ise ünlüler ile gönüllüler arasında kıyasaıya bir yarış yaşandı. Survivor ünlüler, dokunulmazlık oyununda gönüllüler karşısında 10’a 8 kazanarak ilk dokunulmazlık oyununun kazananı oldu. 3’er sayı alan Turabi ve Merve Aydın ise günün yıldızları oldu. Dokunulmazlık oyununun ardından gönüllüler takımındaki bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Damla Can oldu. 

\"\"
 

Survivor yeni bölüm fragmanı (Survivor 82. bölüm fragman - 27 Mayıs 2018 Pazar)


Survivor yeni bölüm fragmanında neler olduğunu merak edenler için Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 82. bölüm fragman özetini derledik. Survivor yeni bölümünde ünlüler ve gönüllüler ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelecek. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 82. bölüm fragmanına Hakan ile Damla arasındaki gerilm yansıdı. Survivor yeni bölümü fragmanında Acun Ilıcalı ünlü şarkıcı Inna’nın Dominik’e geleceğini duyurdu. Öte yandan dounulmazlık oyununda iki takım oyuncularıda oyunun verdiği gerilim tavan yaptı. Ünlüler takımında Turabi - Mustafa Kemal ve Adem ile Turabi arasında büyük tartışma yaşanırken, gönüllüler takımında ise Hilmicem kaybedilen bir oyun sonrasında takım arkadaşlarına ateş püskürdü. 
FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "survivor-yeni-bolum-fragmani-izle-survivor-82-bolum-fragmani-izle-27-mayis-2018-pazar-350627h/", "27 Mayıs 2018, Pazar 00:24", "1", "", ""];hbr[3] = [350626, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/survivor_son_bolum_izle_survivor_81_bolum_izle_26_mayis_2018_survivor_dokunulmazlik_kim_kazandixA.jpg", "Survivor son bölüm İZLE - (Survivor 81. bölüm İZLE - 26 Mayıs 2018 Survivor dokunulmazlık kim kazandı?)", "Survivor son bölümü olan Survivor 10. bölüm yayınlandı. Survivor son bölümünde ünlüler ile gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyunu nefesleri kesti. Peki Survivor son bölüm olan Survivor 81. bölümünde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor son bölümünde ada konseyinde kimler eleme adayı oldu? Tüm bu sorulara haberimizden yanıt bulabilirsiniz. ", "
FutbolArena - Survivor son bölümü izle! Survivor son bölümü olan Survivor 80. bölümde ünlüler ve gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Survivor son bölüm olan Survivor 81. bölümü izleyemeyenler Survivor son bölüm olan Survivor 81. bölümünde dokunulmazlıkoyununu kim kazandı? sorularına yanıt aramaya başladı. Survivor son bölümü izlemek ve Survivor son bölüm olan Survivor 81. bölüm özetine dair detaylar haberimizde. 
 

Survivor 81. bölüm özeti


TV8’de yayınlanan ve Türkiye’nin en çok seyredilen yarışma programo Survivor son bölümünde ünlüler ile gönüllüler önce ödül oyununda karşı karşıya geldi. Gönüllüler ödül oyununda sapan vurma yarışmasında rakibi karşısında rahat bir galibiyet aldı. Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununda ise ünlüler ile gönüllüler arasında kıyasaıya bir yarış yaşandı. Survivor ünlüler, dokunulmazlık oyununda gönüllüler karşısında 10’a 8 kazanarak ilk dokunulmazlık oyununun kazananı oldu. 3’er sayı alan Turabi ve Merve Aydın ise günün yıldızları oldu. Dokunulmazlık oyununun ardından gönüllüler takımındaki bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Damla Can oldu. 

\"\"


Survivor gönüllüler eleme adayları kimler? (26 Mayıs 2018 Survivor yeni bölüm)


Survivor son bölüm olan Survivor 81. bölümünde gönüllüler takımının konseyi yaşandı. Survivor gönüllüler konseyinde yapılan oylama sonrasında ilk aday belli oldu. Ada oylamasında ismi en fazla yazılan Yağmur ilk aday oldu. İkinci adayı ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Damla Can söyledi. Damla Can ada konseyinde Hakan’ın adını verdi. 
ELEME ADAYI YAĞMUR NELER SÖYLEDİ?

Yağmur aday olmasının ardından, "Hiç şaşırmadım. Kafam rahat, vicdanım da rahat. En azından takımım için bir şeyler yaptım, savaştım. Böyle güzel bir günde, böyle kötüsünü yaşamak beni üzdü. Arkadaşlarıma kızmıyorum. Ben gittiğim zaman birbirlerini yesinler artık, ne diyeyim yani." diye konuştu. Çünkü bu da beni üzüyor. Sürekli buradan gitmemin istenmesi de normal değil. Her şey demek ki göz önünde bulundurmuyor. Başkasının ismi çıktığında kimse bana hesap sormasın. Ben çünkü kimseye hesap sormadım. Adayım ama telafisi var. İkinci dokunulmazlığa bakacak." 
ELEME ADAYI HAKAN NELER SÖYLEDİ?

"Özellikle Damla ile benim için aramızda yaşanan olaydan sonra zor bir gündü. İkimizde yedek kulübesinde hayalet gibi duruyorduk. Ben şöyle bir hata yaptım. Oyunda elimden geleni yaptım. Konsantrasyon eksikliğim oldu ama elimde ne varsa onu vermeye çalıştım. Benchte arkadaşlarıma destek olamadığım için üzgünüm. "

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "survivor-son-bolum-izle-survivor-81-bolum-izle-26-mayis-2018-survivor-dokunulmazlik-kim-kazandi-350626h/", "27 Mayıs 2018, Pazar 00:21", "1", "", ""];hbr[4] = [350617, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/dua_lipa_kimdir_real_madrid_liverpol_finali_oncesi_konser_veren_dua_lipa_sarkilariN2.jpg", "Dua Lipa kimdir? (Real Madrid, Liverpol finali öncesi konser veren Dua Lipa şarkıları)", "Liverpool ve Real Madrid takımları arasında oynanacak final öncesinde konser veren Dua Lipa kimdir? Dua Lipa final öncesinde verdiği konser ile izleyenleri kendine büyüledi. Dua Lipa kimdir? Dua Lipa şarkıları. Dua Lipa nereli? ", "
FutbolArena - UEFA Şampiyonlar Ligi finaline şarkıcı Dua Lipa damgasını vurdu. Özellikle 2018 yılı başında yaptığı şarkılar ile Dünya gündemine oturan Dua Lipa, Real Madrid ve Liverpool arasında oynanacak dev final öncesinde sunduğu sahne şovu ile izleyenleri büyüledi. Dua Lipa kimdir? Dua Lipa şarkıları. Dua Lipa’nın finalde söylediği şarkılar. Tüm bu sorularınızın cevabı haberimizde.


Dua Lipa kimdir? Dua Lipa şarkıları


Liverpool ve Real Madrid takımları arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi Finali öncesinde ünlü şarkıcı Dua Lipa verdiği konser ile ekranları başındaki izleyenleri adeta büyüledi. Arnavut asıllı İngiliz şarkıcı verdiği konser ile eğlenceli dakikalar yaşattı. İngiliz şarkıcı özellikle New Rules, One Kiss, Be the one şarkıları ile milyonlarca dinleyici kitlesine ulaştı.

Dua Lipa’nın şarkıcı Sean Paul ile birlikte yaptığı ’No Lie’ şarkısı ise Youtube platformunda 381 milyon kez dinlendi. 

\"\"


DUA LİPA ŞARKILARI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Real Madrid-Liverpool mücadelesi öncesinde yapacağı konser hakkında açıklamada bulunan Dua Lipa şu açıklamalarda bulundu;

’’NASIL OLACAK BİLMİYORUM..’’

’’Heyecan verici bir durum. Performansı defalarca prova ettik, stadyum elbette boştu ama yine de heyecanlıydı. Onbinlerce insan tribünde, milyonlarca insan televizyonda izlerken nasıl olacak bilmiyorum’’

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "dua-lipa-kimdir-real-madrid-liverpol-finali-oncesi-konser-veren-dua-lipa-sarkilari-350617h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 21:46", "1", "", ""]; slide[0] = [350607, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/son_dakika_galatasaray_haberleri_shaqiriye_galatasaray_cagrisi_26_mayis_2018_cumartesipd.jpg", "Son Dakika Galatasaray Haberleri: Shaqiri’ye Galatasaray çağrısı (26 Mayıs 2018 Cumartesi)", "Galatasaray Haberleri okumak ve son dakika Galatasaray haberlerini takip etmek için haberimizi okuyabilirsiniz. Galatasaray transferleri, maçları, fikstürü ve birçok bilgi FutbolArena’da.", "galatasaray/son-dakika-galatasaray-haberleri-shaqiriye-galatasaray-cagrisi-26-mayis-2018-cumartesi-350607h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 18:57", "Galatasaray"];slide[1] = [350594, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/kurban_bayrami_tatili_ne_zaman_2018_kurban_bayrami_tatili_kurban_bayrami_resmi_tatl0h.jpg", "Kurban bayramı tatili ne zaman? 2018 Kurban bayramı tatili (Kurban bayramı resmi tatl)", "Kurban bayramı tatil 2018. Ramazan bayramından sonra gelen kurban bayramının tatil süreci vatandaşlar tarafından büyük merak konusu. Kurban bayramı tatili hakında son dakika gelişmeleri haberimizde.", "kurban-bayrami-tatili-ne-zaman-2018-kurban-bayrami-tatili-kurban-bayrami-resmi-tatl-350594h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 13:44", ""];slide[2] = [350592, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/oruc_nasil_bozulur_orucu_bozan_durumlara8.jpg", "Oruç nasıl bozulur? Orucu bozan durumlar", "Diyanet orucu bozan durumları açıkladı. Ramazan ayının gelmesi ile birlikte orucu bozan durumlar büyük merak konusu oldu. Vatandaşlar en çok orucu bozan durumları internet ortamında arıyor. İşte orucu bozan durumlar.", "oruc-nasil-bozulur-orucu-bozan-durumlar-350592h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 13:36", ""];slide[3] = [350591, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/cem_yilmaz_ve_defne_samyeli_aska_geldi_defne_samyeli_kimdir_cem_yilmaz_teknesi2Z.jpg", "Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aşka geldi (Defne Samyeli kimdir? Cem Yılmaz teknesi)", "Cem Yılmaz, Defne Samyeli aşkı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Defne Samyeli ile 3 ay sürecek uzun bir tatile çıkacak. Cem Yılmaz ve sevgilisi Defne Samyeli, Yunan Adaları’na demir atacak.", "cem-yilmaz-ve-defne-samyeli-aska-geldi-defne-samyeli-kimdir-cem-yilmaz-teknesi-350591h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 13:24", ""];slide[4] = [350589, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/cansu_derenin_yeni_aski_metin_akgulder_cansu_dere_kimdirfq.jpg", "Cansu Dere’nin yeni aşkı Metin Akgülder (Cansu Dere kimdir?)", "Cansu Dere birlikte rol aldığı arkadaşı Metin Akdülger ile aşk yaşadığını itiraf etti. Cansu Dere kimdir? Metin Akdülger kimdir? Cansu Dere instagram, Cansu Dere kiminle birlikte? Cansu Dere, Metin Akdülger aşkı.", "cansu-derenin-yeni-aski-metin-akgulder-cansu-dere-kimdir-350589h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 13:12", ""]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if((window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth) > 767) { if(scroll2Top >= mansetVideoDiv){ $("#nokta-player").css({position: "fixed", bottom: "30px", width: "350px", right: "30px", height: "360px", "z-index": "9999999"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "350px"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "350px"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "block"} ); } else { $("#nokta-player").css({position: "relative", bottom: "0px", width: "100%", right: "0px", height: "360px"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "100%"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "100%"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "none"} ); } } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });