comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Gökhan Töre'ye Atletico Madrid kancası

18 Şubat 2015, Çarşamba 23:35
Gökhan Töre'ye Atletico Madrid kancası

Atletico Madrid'in Gökhan Töre'ye ilgisi yeni değil. Bu detayı görevdeyken Beşiktaş'ın Futbol Direktörü Önder Özen Eylül ayında açıklamıştı.

FutbolArena Detay - Bu sezon büyük bir çıkış yapan Gökhan Töre, Beşiktaş'ı taşıyan en önemli isimlerden biri haline geldi. Atletico Madrid'in uzun süredir takip ettiği Gökhan Töre için sezon sonunda siyah-beyazlı takımın kapısını çalması bekleniyor.

Atletico Madrid'in milli futbolcuya olan ilgisiyse yeni değil. İspanyol kulübü uzun süredir Gökhan Töre'yi takip ediyor.
Beşiktaş'ın 8 Ağustos'ta 4.5 milyon Euro karşılığında kadrosuna kattığı Gökhan Töre'yi isteyen kulüplerden biri de Atletico Madrid olmuştu.

ÖZEN EYLÜL'DE AÇIKLAMIŞTI!

Atletico Madrid'in Gökhan Töre'yi takip ettiğini, istediğini Eylül ayında açıklayan isimse o dönem Beşiktaş'ın Futbol Direktörü olan Önder Özen'di.

O dönem Gökhan Töre'nin Rubin Kazan'dan transferini bitirmek için uğraş veren Önder Özen, NTVSpor'a 16 Eylül'de yaptığı açıklamada Atletico Madrid Teknik Direktörü Simeone'nin Gökhan Töre'yi isteğini kendilerine bildirdiğini açıklamıştı.

FutbolArena haber turu (23 Haziran 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.