comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Ali Çamdalı Eto'o'yu hedef gösterdi, Konyaspor sözleşmeyi feshetti

26 Şubat 2018, Pazartesi 22:03

Konyaspor'da Akhisarspor maçının ardından Ali Çamdalı'nın sözleşmesinin tek taraflı fesh edildiği açıklandı. İşte olayın perde arkası. 

FutbolArena - Süper Lig takımlarından Atiker Konyaspor'da flaş karar! Ligde zor günler geçiren ve son hafta deplasmanda Akhisarspor'a 3-0 kaybeden yeşil beyazlılarda Ali Çamdalı'nın sözleşmesinin tek taraflı fesh edildiği açıklandı. Konyaspor kulübü, Ali Çamdalı'nın Akhisarspor maçının ardından takım arkadaşlarını hedef alan sözlerini uygun bulmadıkları gerekçesiyle sözleşmesini tek taraflı fesh ettiklerini duyurdu. 


Konyaspor'da Ali Çamdalı'nın sözleşmesi neden fesh edildi?


Atiker Konyaspor resmi internet sitesinden Ali Çamdalı hakkında yapılan açıklama şu şekilde:


Yönetim Kurulumuz T.M Akhisarspor maçında ortaya konan kötü futbol ve mücadelenin ardından bu akşam toplanmış ve takımımızın menfaatleri doğrultusunda bir takım kararlar almıştır.

Yapılan görüşmelerin ardından oyuncumuz Ali Çamdalı'nın mukavelesi tek taraflı olarak fesh edilmiştir. Futbolcumuz Ali Çamdalı Akhisar ile oynadığımız müsabakanın ardından takım arkadaşlarını hedef alan açıklaması tarafımızca ve camiamızın genelinde uygun görülmemiştir. Ali Çamdalı daha önce de kulüp yapısına ve disiplinine uygun hareket etmeyerek benzer davranışlarda bulunmuş, ikaz edilmesine rağmen aynı tutumunu sürdürmüştür. Bu gelişmeler neticesinde yapmış olduğumuz yönetim kurulu toplantısında yukarıda belirttiğimiz kararın alınma zaruriyeti hâsıl olmuştur.

Ali Çamdalı'na takımıza katkılarından ötürü teşekkür ediyor, futbol hayatında başarılar diliyoruz.
 

Ali Çamdalı Eto'o hakkında ne dedi?


Ali Çamdalı ise Konyaspor'un deplasmanda Akhisarspor maçında 3-0 kaybettiği maçta özellikle yeni transferlerden Eto'o'yu da hedef alırcasına yaptığı açıklamada, "İyi transferler yapıldı ama bu iş sadece isimlerle olmuyor. Eski Konyaspor ruhunu yakalamak zorundayız. Sahada herkesin mücadele etmesi lazım.elafisi olmayan maçlar oynuyoruz. Mücadele etmeliyiz yoksa sıkıntılı günler bizi bekliyor. Eski Konyaspor ruhunu yakalamalıyız tekrar." diye konuşmuştu. 

Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (23 Haziran 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.