comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Ali Şafak Öztürk: ''Mete Kalkavan kamuoyunda 'Beşiktaşlı' damgası yemiş bir hakem '' - Antalyaspor Haberleri

17 Mart 2017, Cuma 13:34
 Ali Şafak Öztürk: ''Mete Kalkavan kamuoyunda 'Beşiktaşlı' damgası yemiş bir hakem '' - Antalyaspor Haberleri

Antalyaspor Başkanı Ali Öztürk önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 25. hafta mücadelesinde Beşiktaş'ı sahasında ağırlayacak olan Antalyaspor'da Başkan  Ali Şafak Öztürk önemli açıklamalarda bulundu.

AA'da yer alan habere göre, Beşiktaş'ın ligde ve Avrupa'da yoluna iyi bir şekilde devam ettiğine dikkati çeken Öztürk, "Onlar iyiler ama biz de güçlü bir takımız. Kendimize inanıyoruz ve güveniyoruz." dedi.
''METE KALKAVAN BEŞİKTAŞ'LI DAMGASI YEMİŞ BİR HAKEM''

"Maçın hakemi Mete Kalkavan'ın kamuoyunda 'Beşiktaşlı' kimliğiyle bilindiğine yönelik iddialar var. Ne düşünüyorsunuz?" şeklindeki sorusu üzerine Öztürk, "Mete Bey kamuoyunda 'Beşiktaşlı' damgası yemiş bir hakem ama aynı zamanda geleceği olan bir hakem. İşleri hakemlik. Kendi kariyerlerini de düşünüyorlardır aynı zamanda. İyi performans sergileyeceğini göreceğiz inşallah. Maçtan sonra biz de değerlendireceğiz. Ön yargılı düşüncemiz yok ama kamuoyunda 'Beşiktaşlı' damgası yemesi bizim için çok da rahatlatıcı bir konu olmuyor."

''TARAFTAR REKORU KIRMAK İSTİYORUZ''

"Birkaç nedeni var. Doğru kararı verdiğimize inanıyoruz. Satılmayan yaklaşık bin bilet kaldı. Kendi taraftarımızı baz alarak bu kararı aldık. Ne Galatasaray ne de Fenerbahçe'yi düşünerek bunu yapmadık. İnsanların bilmediği bir konu daha var. Misafir takım seyircisinin biletlerini, bulunduğu tribünün en fazla yüzde 30 fazlasına satabiliyorsunuz. Kombineleri düşündüğümüzden dolayı yüksek fiyat politikamız vardı. 'Taraftarımızı çekelim. Gelecek yılın hazırlığı da olsun' diye düşündük. Antalyaspor'un seyirci rekorunu bu maçta kıracağız. Beşiktaş maçının karnaval havasında geçeceğine inanıyorum. Antalya'da futbol kültürünün oturması açısından da bu maçın büyük rol oynayacağını düşünüyoruz."

 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.