comScore

Altınordu Altınordu

Altınordulu Berke Özer'in transferini isteyen Avrupa kulüpleri

20 Haziran 2017, Salı 00:58
Altınordulu Berke Özer'in transferini isteyen Avrupa kulüpleri

Altınordu'da, genç kaleci Berke Özer için Manchester City, Udinese, PSV ve Freiuburg devrede. Oyuncuyu almak için kulüpler resmi teklif verdiler.

FutbolArena Özel - Altınordu'nun 17 yaşındaki kalecisi Berke Özer, başta Manchester City olmak üzere Avrupa ekiplerinin transfer listesinde yer alıyor.
 

Berke Özer hangi takıma transfer olacak?


17 yaşında Milli Takım'a seçilen Altınordu kalecisi Berke Özer için çok sayıda Avrupa takımı devrede. 

Oyuncu için 5 milyon Euro isteyen Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, FutbolArena'ya “Berke'yi isteyen takımlarla temasımız devam ediyor. Kulüp olarak belirlediğimiz fiyatın altında bir ücrete oyuncuyu satmamız mümkün değil. Şu ana kadar Berke için yapılan teklifler 1,5 milyon Euro'ya ulaştı ama bu paraya satmayacağız” dedi.
4 KULÜP RESMİ TEKLİF YAPTI 

Berke Özer için Altınordu'ya Manchester City, Udinese, PSV ve Freiuburg'tan teklif geldiği öğrenildi.
 

Altınordu kalecisi Berke Özer'in milli takım sevinci


Altınordu'nun genç file bekçisi Berke Özer, geçtiğimiz günlerde A Milli Takım sevinci yaşadı. A Milli Futbol Takımı'nın Makedonya ve Kosova maçları aday kadrosuna çağrılan Altınordu'nun 17 yaşındaki kalecisi Berke Özer, "Hedefim, ay-yıldızlı forma altında kalıcı olmak." dedi.

Türkiye Futbol Federasyonunun Tam Saha dergisine açıklamalarda bulunan Berke, küçük yaşlarda spora başladığını söyledi.

Altınordu formasıyla TFF 1. Lig'deki ilk maçına bu sezon 17 yaşını doldurmadan çıkan Berke, sezonun en kritik döneminde kendisine güvenip şans veren ve öz güvenine katkı sağlayan teknik direktörlere teşekkür etti.

FutbolArena haber turu (19 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.