comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ahmet Çakar'dan Advocaat'a: 'Sen kimsin lan?!'

16 Ekim 2016, Pazar 23:12
Ahmet Çakar'dan Advocaat'a: 'Sen kimsin lan?!'

Ahmet Çakar, Dick Advocaat'ın Fenerbahçe - Alanyaspor maçının ardından yaptığı açıklamaları sert bir dille eleştirdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat'ın, Alanyaspor maçının ardından basın toplantısında "Yönetim benden daha iyisini bulursa devam edebilir." sözleri spor medyasında oldukça tartışılırken, Ahmet Çakar'dan bu açıklamalara sert tepki geldi. 

"SEN KİMSİN LAN ADVOCAAT."
Ahmet Çakar, Beyaz Futbol programının hemen başında Advocaat'ın basın toplantısında söyledikleri hakkında çileden çıktı. Çakar, "Bak Dick! Sen kimsin lan? Haddini bil! Sen Fenerbahçe'yi, Nijmegen mi zannettin? Sen maaşlı bir elemansın, 25 milyon taraftarı olan Fenerbahçe hakkında böyle konuşamazsın. Önce adam ol! Adam değilsin demiyorum ama bu şekilde konuşamazsın. Buradan kimler geldi, kimler geçti. Senin gibi çok adam geçti. Nelerini gördük. Birçoğu şu an mezarda. Haddini bil!" Sen Fenerbahşeklinde konuştu. 

"FENERBAHÇE HANİ CUMHURİYET İDİ?"
Ahmet Çakar, Advocaat'ın açıklamaları hakkında Aziz Yıldırım'a da seslenerek, "Sayın başkan! Fenerbahçe hani Cumhuriyeti idi? Senin maaşlı elemanın rest çekiyor resmen. Yaptığı terbiyesizlik, hadsizlik. Böyle bir şey olamaz. Derhal kovmalısın." dedi. 
 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.