comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Aboubakar'ın Kayserispor maçında kaçırdığı gol

15 Ekim 2016, Cumartesi 17:57
Aboubakar'ın Kayserispor maçında kaçırdığı gol

Beşiktaş'ın büyük umutlarla kadrosuna kattığı Aboubakar, Kayserispor maçında kaçırdığı golle saç baş yoldurdu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın sezon başında büyük umutlarla transfer ettiği Vincent Aboubakar, Kayserispor maçında 37. dakikada kaçırdığı golle kelimenin tam anlamıyla taraftarlarını çileden çıkardı. 

ABOUBAKAR ALTI PASTAN KAÇIRDI
Golsüz berabere biten Kayserispor - Beşiktaş maçının ilk yarısında siyah beyazlılar zaman zaman özellikle yan toplardan yarattığı tehlikelerle rakip kalede etkili olurken, müsabakanın 37. dakikasında Aboubakar inanılmaz bir golü kaçırdı. 

Müsabakanın 37. dakikada sağ kanattan gelen ortada Cenk Tosun'un kafa vuruşunu kaleci Muammer kurtarırken, altı pasta Aboubakar seken topu yine kaleci Muammer'e nişanladı. 

ABOUBAKAR MASKESİ TAKMIŞ ALMEİDA

Spor Yazarı Ali Ece ise Aboubakar'ın kaçırdığı golle ilgili "Beşiktaş ne oynarsa oynasın Aboubakar Kayserispor maçındaki gibi gol kaçırmaya devam ederse Beşiktaş için hiçbir müsabaka kolay geçmez. Tamam Aboubakar'a zaman verilmeli ama o da son vuruşlarda Aboubakar maskesi takmış Almeida gibi değil, Porto'daki Aboubakar gibi vuruşlar yapsın." ifadelerini kullandı. Beşiktaşlı taraftarlar Kayserispor maçının ilk yarısında kaçırdığı golün ardından Aboubakar'a büyük tepki gösterdi. 
 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.