SON DAKİKA

Abdullah Avcı'dan maç öncesi Beşiktaş açıklaması

 
26 Kasım Cts 17:34
Abdullah Avcı'dan maç öncesi Beşiktaş açıklaması

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Beşiktaş maçı öncesi siyah beyazlıların performansı hakkında konuştu. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in lideri Medipol Başakşehir'de teknik direktör Abdullah Avcı, Beşiktaş maçı öncesi açıklamalarda bulundu. 

Siyah beyazlıların hafta arasında Benfica maçını izlediğini belirten Abdullah Avcı, gereken analizleri yaptığını söyledi. 

"ÖNLEMİMİZİ ALDIK."

"11 hafta Beşiktaş takımı hiç aynı 11 ile çıkmamış. Benfica maçını izlerken, bize bu 11 ile çıkacağını tahmin ettik. Beşiktaş bizimle beraber yenilgisiz liderde. 11 haftalık süreçte çoğu zaman takım organizasyonuyla maç kazandıklarını gördük. Bireysel oyuncu kalitesi yüksek olmasına rağmen bu şekilde kazanmaları artı bir durum. Geniş alanda oynayan bir takım. Biz de hafta arası tüm planalrımızı yaptık."

"BEŞİKTAŞ TARAFTARINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ."

Vodafone Arena'da bir festival havası olduğunu söyleyen Abdullah Avcı, "Beşiktaş taraftarına çok teşekkür ediyoruz. Bizi güzel karşıladılar. Burada bir festival havası var. Bu ne ilk, ne de son maç olacak. Güzel bir müsabaka izletmek izliyoruz. Umarım çalışmalarımızın karşılığını alırız." dedi. 

Hiçbir yazı,materyal veya resimler izinsiz kopyalanamaz.
Futbolarena © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz AA resmi abonesidir.
Futbolarena Facebook
@futbolarena
Futbolarena Twitter
@futbolarena