comScore

300 bin Euro'luk oyuncu Süper Ligi sallıyor

03 Şubat 2014, Pazartesi 17:02

Akhisar ile deneme idmanına çıkıp göze girdi, sözleşmeyi imzalayıp ligi salladı.

FutbolArena - Sezon başında vatandaşı Sonko'nun önerisiyle Akhisar Belediyespor ile denemeidmanlarına çıkıp, Hamza Hamzaoğlu tarafından beğenilen sözleşme imzalayanNiasse öyle bir grafik çizdi ki!

Şu ana dek forma giydiği 19 lig maçında10 gol kaydeden Niasse'nin Ziraat Türkiye Kupası'nda da 3 golü bulunuyor.Gekas'ın ardından bu sezon Akhisar'ı taşıyan Niasse yılık 300 bin euro garantiparaya oynuyor.
NİASSE 300 BİN EURO

Akhisar Belediyespor BaşkanıHüseyin Eryüksel,  Sonko'nun önerisiyle transfer edilen Oumar Niasse'nin, Akhisardan maç başı ücretler dahil olmak üzere 300 bin euro aldığınıaçıkladı.

YILDIZLARI GERİDE BIRAKTI

18 Nisan 1990 doğumlu Niasse, sezonbaşında vatandaşı Sonko'nun önerisiyle Akhisar Belediyespor ile denemeidmanlarına çıktı. Hamza Hamzaoğlu tarafından beğenilen Senegalli ile AkhisarBelediysepor sözleşme imzaladı.

Sezonun 19. haftası sonunda attığı 10golle, 12 gol atan Aatıf Chahechouhe'nin arkasında Burak Yılmaz Ve Almeida ile2. sırayı paylaşıyor.

300 bin euroluk Niasse şimdilik Süper Lig'deoynayan milyon dolarlık Webo, Emenike, Sow, Drogba, Sneijder, Eneramo, Babel veGekas'ı da geride bıraktı.

Haber: Aydın Cingöz

FutbolArena haber turu (23 Haziran 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.