comScore

Beşiktaş Beşiktaş

29 Kasım Salı AMK Manşet Beşiktaş Haberleri

29 Kasım 2016, Salı 13:33
29 Kasım Salı AMK Manşet Beşiktaş Haberleri

29 Kasım Salı günü Beşiktaş haberleri ile ilgili aradığınız tüm gelişmeler burada. AMK Gazetesi'nde 29 Kasım Salı günü çıkan Beşiktaş haberleri.

FutbolArena - Beşiktaş ile ilgili 29 Kasım AMK Manşet Haberlerinde neler var? İşte o haberler:
 

Serdar Bilgili ve Fikret Orman buluştu


Vodafaone Arena'da önümüzdeki günlerde hizmete girecek olan White Pepper by Divan Restaurant'ta gerçekleştirilen ve ‘ön tadım ‘ adı verilen geceye 200'e yakın özel davetli katıldı.

Bu özel gecede Divan Kurulu eski başkan ve üyeleri, eski ve şimdiki yöneticiler ile eski başkan Serdar Bilgili, Beşiktaş'ın unutulmaz futbolcularından olan MHK eski başkanı Zekeriya Alp, Tevfik Yamantürk, Ertuğrul Kumcuoğlu ve Ali Doğan gibi camianın önde gelen isimleri buluştu.
FİKRET ORMAN : ”BİZLERİ ONURLANDIRDINIZ”

Gecede bir konuşma yapan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman “Yakında açılacak restoranımızın ön tadım gecesini ilk Beşiktaş'ta büyük emekleri olan sizlerle yapmak istedik. Umarım yeni stadımızın sosyal alanlarını da beğenmişsinizdir. Bu özel yemekte bizleri onurlandırdığınız için çok teşekkür ederim” dedi.

SERDAR BİLGİLİ : ”BEŞİKTAŞ FİKRET ORMAN İLE DAHA İYİ GÜNLER GÖRECEK”

Başkan Fikret Orman'ın yaptıklarıyla Beşiktaş'a seviye atlattığını ifade eden Beşiktaş Eski Başkanı Serdar Bilgili ise “Beşiktaş'a kazandırdıkları ve kulübümüzü ulaştırdığı seviye nedeniyle kendisiyle gurur duyuyoruz. Beşiktaş artık çok daha büyük başarıların eşiğinde yer alıyor. Yeni başarılar yolunda atacağı her adımda biz de başkanın yanındayız, destekçisiyiz. Camia olarak Fikret Orman başkanlığında daha iyi günler görecek, daha büyük başarılar yaşayacağız” diye konuştu.
 

Fenerbahçe derbisi öncesi Gökhan Gönül'e büyük şok


Hafta sonu oynanacak Fenerbahçe – Beşiktaş derbisi öncesi Gökhan Gönül'e ihraç şoku… Sezon başında Fenerbahçe'den olaylı bir şekilde ayrılarak Beşiktaş'a transfer olan milli futbolcunun kulüp üyeliğinden çıkarılması için başvuruda bulunuldu.
Gökhan Gönül, 2014 yılında sarı lacivertli formayı giyerken, Fenerbahçe'ye üye olmuştu. Hürriyet'te yer alan habere kulüp üyelerinden Alper Pirşen, C. Can Uzkan, Mert Aksoylu, Metin Sipahioğlu ve Taner Karabağ disiplin kuruluna, tüzüğün ilgili maddelerini gerekçe göstererek Gökhan'ın ihracını istediler.

YAZILI İZİN ALMA ŞARTI

Dilekçede imzaları bulunan kulüp üyeleri, Gökhan Gönül'ün kulüp tüzüğünün 15. maddesinin 2. paragrafına uygun olmayan davranışları sergilediğini belirtti. Bu maddeye göre, seçimle gelinen görevler hariç, başka bir kulüpte görev almak isteyen üyelerin kulüpten yazılı izin alması gerekiyor. İhraç talebinde bulunan üyeler, Gökhan'ın, Beşiktaş'a transfer olurken Fenerbahçe'den yazılı izin almamasının tüzüğe aykırı olduğunu belirtirken, “Rakip takım formasıyla Fenerbahçe'nin stadına gelecek olmasının da ayrıca vicdanları yaralayacağını” vurguladı.

GÖKHAN'A SAVUNMA ÇAĞRISI

Dilekçede Gökhan'ın tüzüğün 49. ve 50 maddesine dayanılarak üyelikten çıkarılması gerektiği belirtilerek, disiplin kurulunun işlemi bir an önce gerçekleştirmesi istendi.

Dilekçeyi işleme koyacak olan Fenerbahçe Disiplin Kurulu, prosedüre göre, savunma yapması için Gökhan Gönül'ü Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda bulunan kulüp binasına davet edecek. Beşiktaşlı futbolcu, bizzat gelerek veya vekalet vereceği avukat ile disiplin duruşmasını takip edebilecek. İhraç kararı çıkması durumunda Gökhan'ın mahkemede buna itiraz hakkı bulunuyor.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.